خانهاجتماعیآسمان گیلان تا...

آسمان گیلان تا اواسط هفته آینده سرد و بارانی

مدیر کل هواشناسی گیلان گفت: الگو‌های هواشناسی از ادامه بارش باران در جلگه و برف در کوهستان تا اواسط هفته آینده در گیلان خبر می‌دهد.

به گزارش گیل و دیلم ،مدیر کل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه در حال حاضر آسمان گیلان ابری و مه آلود است گفت: هم اکنون در شهر‌های کیاشهر و آستارا باران می‌بارد و شرایط برای بارندگی در همه‌ی شهر‌های استان فراهم است.

محمد دادرس با اشاره به اینکه بارندگی متناوب تا اواسط هفته پیش رو ادامه دارد افزود: در مناطق کوهستانی گیلان برف می‌بارد.

وی با اشاره به اینکه ارتفاع موج دریای خزر امروز یک تا یک و نیم متر است بیان کرد: دریا مواج و برای فعالیت‌های دریانوردی و صید نا مناسب است.

محمد دادرس با اشاره به اینکه رطوبت شهر رشت هم اکنون ۱۰۰ درصد است، گفت: دمای هوا در رشت مرکز استان هم اکنون ۷ درجه سلسیوس است.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته اسبه وونی تالش با ۴ درجه زیر صفر سردترین و فومن با ۱۱ درجه سلسیوس بیشترین دمای استان را داشت.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

پایان هفته گیلانی‌ها صاف و آفتابی

مدیر کل هواشناسی گیلان گفت: آسمان گیلان فردا آفتابی است و دمای هوا به تدریج افزایش می‌یابد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه آسمان گیلان هم اکنون نیمه ابری است گفت: آسمان گیلان...

لاهیجان میزبان اردوی استعدادیابی تیم ملی بسکتبال نوجوانان دختر

اردوی استعدادیابی دختران بسکتبالیست نوجوان زیر ۱۶ سال منطقه ۲ کشور با شرکت بازیکنان ۷ استان به میزبانی باشگاه چای رفاه لاهیجان برگزار شد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرعامل باشگاه چای رفاه لاهیجان و مسئول برگزاری استعدادیابی دختران...

بستری ۱۱ شهروند کرونایی در شبانه روز گذشته در گیلان

امروز تعداد بستری‌های مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های گیلان به ۲۹ نفر رسیده است. به گزارش گیل و دیلم ، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با بستری ۱۱ شهروند گیلانی مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته، در حال...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.