خانهاقتصادیآغاز به کار...

آغاز به کار گروه توسعه سرمایه گذاری گیلان

بنا به گزارش گیل و دیلم ،گروه توسعه سرمایه گذاری گیلان کار خود را به مرکزیت شهر لاهیجان آغاز نمود.

در گفتگویی‌که با دکتر حسن پرویزی عضو هیئت مدیره این گروه انجام گرفت مهم ترین هدف گروه را شناسایی ظرفیتها و پتانسیل‌های استان گیلان براساس اسناد بالادستی و آمایش سرزمینی استان و سپس معرفی این فرصتها به سرمایه گذاران و مشتریان خارج استان عنوان نمود.

ایشان مهم ترین مساله برای توسعه استان که وابسته به حضور سرمایه و سرمایه گذار است را شامل تسهیل برای خرید ملک و بنگاه داری مدرن،تجمیع توانمندی های فنی مهندسی در قالب هلدینگ های فنی که موجب سرعت بخشی،ارائه هزینه های منصفانه و در نهایت کیفیت برتر در ساخت و ابنیه سازی و همینطور پرورش مدیران بومی با رویکرد بهره برداری از پروژه ها عنوان نمود.پرویزی عمده مشکل در یافتن ملک مناسب که اولین گام برای آغاز سرمایه گذاری است را تعدد چندین هزاری بنگاه ها و عدم وجود سامانه ای جامع با رویکرد جستجوی ترکیبی ملک و پروژه در استان عنوان نمود و خاطر نشان کرد اکثر این بنگاه های املاک به جز فایل های زمین ،ویلا یا آپارتمان آن هم در محدوده خودشان چیز دیگری برای ارائه ندارند و با نداشتن اطلاعات سایر مناطق قابلیت قیاس پذیری و انتخاب آگاهانه را از سرمایه گذاران می گیرند.
عضو هیئت مدیره گروه توسعه سرمایه گذاری گیلان در جای دیگر فعالیت تک بعدی این بنگاه ها و عدم ارائه خدمات ملکی در سایر حوزه های توانمندی گیلان از جمله معادن،کارخانجات،ظرفیتهای کشت و زرع در مقیاسهای بزرگ یا اماکن درمانی را عاملی برای ارائه خدمات یکطرفه استان به مشتریان عنوان کرد و این مسیر را منجر به ورود سرمایه گذاران ندانست.
پرویزی سرمایه گذاران حال حاضر استان را در ۳ بخش طبقه بندی نمود که عبارتند از سرمایه گذاران گیلانی ساکن گیلان، گیلانی هایی که در خارج از استان زندگی می کردند و برای سرمایه گذاری مجددا به استان گیلان بازگشته اند و در نهایت سرمایه گذاران غیرگیلانی که با قدرت ریسک بالا در این استان سرمایه گذاری نموده اند.
این عضو هیئت مدیره در ابتدا تقدیر و تشکر از این عزیزان و همینطور تشکیل کانون سرمایه گذاران گیلان به منظور ایجاد الگوهای متنوع برای راهنمایی سایر سرمایه گذاران را از اولویت های مهم گروه توسعه دانست و در نهایت خبر از تاسیس دفاتر استانی این گروه در ۳۱ استان کشور داد.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

عضو شورای شهر لاهیجان : خیابان شیشه گران و باند کندرو استخر لاهیجان سنگ فرش شود

ایستگاه آتش نشانی و پایگاه اورژانس در زیر پل روگذر میدان گیل احداث شود دکتر ابراهیم خوشحال در جلسه شورای شهر گفت : جهت افزایش خدمات رسانی آتش نشانی و اورژانس و کوتاه شدن زمان رسیدن به محل...

عضو شورای شهر لاهیجان : سنگ فرش خیابان شهید کریمی بزودی آغاز می شود

به گزارش گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی شورای شهر لاهیجان ، فرشید فلاح در جلسه شورای شهر گفت : با توجه به اینکه دو سال از عمر شورای ششم پشت سر گذاشته شد و وارد سال...

فخرفروشی روزنامه دولت رئیسی به دولت روحانی؛ آنچه برای «ژنرال‌های نفتی» آرزوی محال بود تحقق یافت

روزنامه ایران نوشت: درآمدهای ایران از محل صادرات نفت و گاز در سال گذشته در محدوده عدد ۵۵ میلیارد دلار؛ افزایشی دست کم 43 درصدی در خلال تنها یک‌سال! روزنامه ایران امروز در گزارشی با عنوان «آنچه برای ژنرال های نفتی...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.