Homeاجتماعیاحمد ریاحی :...

احمد ریاحی : از خبرنگاران برای حضور در جلسات شورا دعوت شود

عضو شورای شهر لاهیجان گفت : به منظور شفاف سازی عملکرد شورا و درخواست شهروندان، مصوبات شورای شهر در موضوعات عمومی از خبرنگاران برای حضور در جلسات شورا دعوت بعمل آید

به گزارش گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی شورای شهر لاهیجان ، احمد ریاحی در جلسه شورای شهر با بیان اینکه تاریکی معابر یکی از عوامل مهم درایجاد ناامنی است، اظهار داشت : عدم روشنایی برخی از معابر اصلی شهر و کمربندی لاهیجان گلایه شهروندان را در پی داشته و از ریاست شورا خواستند مکاتبات لازم را با ادارت مربوطه بمنظور روشنایی کمربندی و روکش آسفالت مسیر داشته باشند .

وی به پروژه احداث خیابان غذا ، اشاره و افزود : با توجه به اهمیت موضوع به ویژه مکان پروژه و نحوه واگذاری غرفه ها، کار کارشناسی بیشتری روی طرح صورت گیرد تا در آینده شهرداری با مشکل مواجه نشود .

وی با اشاره به استعداد برخی نقاط سطح شهر جهت اجرای تلویزیون شهری ، از شهردار لاهیجان خواست بمنظور ایجاد درآمد برای شهرداری نسبت به بررسی این موضوع ، کارشناسی های لازم صورت گیرد .

احمد ریاحی گفت : به منظور شفاف سازی عملکرد شورا و درخواست شهروندان، مصوبات شورای شهر در موضوعات عمومی از طریق سامانه های اطلاع رسانی شورای شهر به اطلاع عموم شهروندان رسانده شود و از خبرنگاران برای حضور در جلسات شورا دعوت بعمل آید .

عضو شورای شهر با اشاره به مشکلات ترافیک سطح شهر ، از شهردار لاهیجان خواست نسبت به تهیه طرح مطالعاتی ترافیک شهر و ایجاد پارکینگ های طبقاتی اقدام نماید و حداقل در این دوره شورا فنداسیون پروژه انجام گیرد .

وی با اشاره به مشکلات برخی از شهروندان در ارتباط با فاضلاب شهری به ویژه کوچه یاسر ۶ و مراجعه مکرر آنان به شورای شهر ، از مسئولین آبفای استان و لاهیجان خواست برای این موضوع چاره ای بیندیشند .

احمد ریاحی در ادامه با اشاره به فصل تابستان و حضور بیشتر خانواده ها در پارک ها و دغدغه شهروندان از باب امنیت و فضای سالم برای فرزندانشان ، خواستار هماهنگی و رایزنی با نیروی انتظامی و درخواست کمک از این عزیزان شدند.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

ماهیگیری روزنامه اصولگرا از مصاحبه تحریف شده کرباسچی / او از انتخاب یک زن به عنوان رئیس جبهه اصلاحات ناراضی است!

روزنامه جوان در یادداشتی به مصاحبه کرباسچی درباره انتخاب آذر منصوری به عنوان ریاست جبهه اصلاحات پرداخته است آنهم در شرایطی که کرباسچی از تحریف اظهاراتش در این گفتگو روایت کرده است. به گزارش گیل و دیلم ، در ادامه...

آقای رئیسی! به جای این همه سختی سفر برای خود و خانواده و این همه سخنرانی اگر یک تحریم لغو می‌شد، سودمندتر نبود؟

گیل و دیلم | اعتماد نوشت: نقدوبررسی سخنان آقای رییسی در مجمع عمومی سازمان ملل محل نیاز و ضرورت نیست چراکه تاکید بر مواضع جمهوری اسلامی بود و این معانی تاکنون با لحن و ادبیات مختلف از انواع تریبون‌های...

عصبانیت شدید روزنامه اصولگرا از انتصاب وزیر روحانی به عنوان قائم مقام وزیر رئیسی

روزنامه اصولگرای جوان از انتصاب خاوازی، وزیر دولت قبل به عنوان قائم مقام محمدعلی نیکبخت، وزیر جهاد کشاورزی عصبانی شد. به گزارش گیل و دیلم ، روزنامه جوان در این باره نوشت: با توجه به عملکرد ضعیف خاوازی در دوره وزارتش...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.