خانهاجتماعیادامه کاهش دما...

ادامه کاهش دما و بارندگی در گیلان

مدیر کل هواشناسی گیلان گفت: بارندگی‌ها از امروز در گیلان شدت می‌گیرد و بالا آمدن آب رودخانه‌ها و معابر دور از انتظار نیست.

به گزارش گیل و دیلم ، مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه آسمان گیلان امروز و فردا بارانی است و دمای هوا ۸ تا ۱۲ درجه کاهش می‌یابد گفت: بارندگی‌ها که از روز جمعه در گیلان آغاز شده بود امروز و فردا شدت می‌گیرد و بالا آمدن آب رودخانه‌ها و آبگرفتگی معابر دور از انتظار نیست.

محمد دادرس با بیان اینکه شهرستان آستارا با ۵۳ میلیمتر بیشترین بارندگی را داشته بیان کرد: هوای استان امروز و فردا ابری و مه آلود همراه با صاعقه است و رگبار باران در برخی ساعات شدت می‌گیرد.

وی با اشاره به صدور هشدار سطح زرد برای دریانوردی در استان افزود: دریای خزر نیز تا ۲ روز آینده مواج و برای فعالیت‌های دریانوردی و بندری نامناسب است.

مدیرکل هواشناسی گیلان افزود: دمای فعلی شهر رشت مرکز گیلان ۱۵ درجه سلسیوس است و در گرم‌ترین ساعت ممکن است به ۱۹ درجه سانتی گراد هم برسد، رطوبت هوای این شهر هم ۱۰۰ درصد است.

وی اضافه کرد: در ۲۴ ساعت گذشته اسبه وونی تالش با ۶ درجه سلسیوس خنک‌ترین و دیلمان با ۲۸ درجه سلسیوس گرمترین شهر‌ها بوده است.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

ورود ۳۱۱ هزار خودرو به گیلان در آخر هفته

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از ورود ۳۱۱ هزار و ۷۲۶ وسیله نقلیه به استان گیلان طی چهار روز گذشته خبر داد و گفت: شاهد رشد ۴۱ درصدی ورود به استان هستیم. به گزارش گیل و دیلم...

ترافیک روان در جاده‌های گیلان

رییس پلیس راه گیلان از ترافیک عادی و روان در همه جاده‌های ورودی و خروجی استان خبر داد. به گزارش گیل و دیلم ، سرهنگ جاور صفاری گفت: به رغم تعطیلات پیش رو و ورود مسافران به گیلان، هم اکنون...

نماینده مجلس: اطرافیان رئیسی افرادی را برای پست‌های مهم سفارش می‌کنند که توانایی اداره بخشداری را هم ندارند

حبیب‌الله دهمرده نماینده زابل در مجلس یازدهم با انتقاد از مدیران دولت رئیسی می‌گوید: فردی که برای وزارت و استانداری انتخاب می‌شود باید توانمندی داشته باشد که بتواند بار‌های سنگین وزارتخانه و استانداری را به دوش بکشد. انتخاب بد...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.