خانهعمرانیاستاندار گیلان خبر...

استاندار گیلان خبر داد؛ افتتاح ۴۵۰۰ میلیارد تومان طرح و پروژه در گیلان

استاندار گیلان گفت: در دهه فجر امسال بیش از ۴,۵۰۰ میلیارد تومان طرح و پروژه در استان گیلان به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش گیل و دیلم ، اسدالله عباسی پیش از ظهر چهارشنبه در مراسم گلباران مزار شهدای رشت، اظهار کرد: اقتدار و عزت ایران اسلامی مرهون زحمات و تلاش‌های امامین انقلاب هستیم.

وی با اشاره به پشتوانه مردمی و دینی انقلاب اسلامی، افزود: انقلاب اسلامی ایران به برکت خون مطهر شهدا، مردم و امامین انقلاب دوام و قوام یافته است.

استاندار گیلان با اشاره به اقدامات کینه توزانه دشمن در سال‌های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، بیان کرد: دشمن در جنگ تحمیلی، تحریم‌های ناجوانمردانه، نفوذ فرهنگی، جنگ شناختی و رسانه‌ای علیه نظام اسلامی ناکام ماند.

عباسی با بیان اینکه اهانت دشمن به مقدسات، قرآن و ولایت فقیه ناشی از عصبانیت است، گفت: اقتدار نظام اسلامی در گرو قرآن، ارزش‌های دینی و ولایت فقیه است و دشمن هم روی نقاط قوت ایران اسلامی دست گذاشته است.

وی با بیان اینکه گفتمان «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» جهانی است، افزود: انقلاب اسلامی ایران با شعار استقلال طلبی، استکبار ستیزی و دفاع از مظلومان جهان شکل گرفت.

استاندار گیلان با اشاره به توسعه و پیشرفت کشور در ابعاد مختلف، بیان کرد: دشمن در تلاش است که ایران اسلامی را از ریل قطار پیشرفت خارج کند اما تاکنون ناکام مانده است.

عباسی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران متعلق به جوانان است، گفت: جوانان چراغ آینده روشن انقلاب اسلامی هستند.

وی با اشاره سرخوردگی و ذلت ایران قبل از انقلاب، افزود: گفتمان استکبار ستیزی به عنوان ایدئولوژی اصلی انقلاب اسلامی و امامین انقلاب است.

استاندار گیلان ادامه داد: در جنگ سخت دشمن را شکست دادیم و در جنگ نرم هم آنها را شکست خواهیم داد.

عباسی با بیان اینکه دولت در مردمی کردن اقتصاد کشور گام‌های خوبی برداشته است، اضافه کرد: دولت سیزدهم اقتصاد کشور را از یارانه‌ای بودن خارج کرد.

وی با اشاره به برنامه‌های دهه فجر در گیلان، افزود: برنامه‌های دهه فجر امسال گیلان با اعتبار حدود ۴,۵۰۰ میلیارد تومان به بهره برداری می‌رسد.

استاندار گیلان با بیان اینکه در بخش اشتغال و مسکن در استان اقدامات خوبی انجام شده است، گفت: با نشست‌هایی که با سفرای کشورهای حاشیه خزر صورت گرفته گیلان به هاب تجاری کشورهای منطقه تبدیل می‌شود.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

سیاستگذاران باید پوشش جدید خانم‌ها را بپذیرند/ اگر می‌خواهید عزتتان حفظ شود، نادیده بگیرید

قرایی مقدم جامعه شناس می‌گوید: نسل جدید دیگر نسل پیرویی نیست و باید نوع لباس پوشیدن آن‌ها و روسروی نداشتن آن‌ها را به عنوان بخشی از جامعه جدید پذیرفت و مسئولیان اگر نمی‌خواهند عزتشان از بین برود، این مسئله...

مدیرکل صمت گیلان خبر داد: پلمب ۵ واحد صنفی گیلان به علت عدم رعایت قانون حجاب

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از برخورد قاطع با بی‌حجابی در حوزه صنفی خبر داد و گفت: بیش از ۵ واحد صنفی در رشت به علت عدم رعایت عفاف و حجاب پلمب شدند. به گزارش گیل و دیلم...

هشدار حفاظت محیط زیست گیلان، خطر آتش سوزی در مناطق جنگلی و تالابی

مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان از مردم و مسافران خواست از روشن کردن آتش در عرصه‌های طبیعی، نهم و دهم فروردین به دلیل وزش باد گرم خودداری کنند. به گزارش گیل و دیلم ،حمزه عشوری گفت : با توجه به...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.