خانهاجتماعیاستاندار گیلان عنوان...

استاندار گیلان عنوان کرد: لغو مرخصی مدیران ادارات گیلان تا اطلاع ثانوی

استاندار گیلان از لغو مرخصی های ادارات تا پایان هفته خبر داد و افزود: مرخصی مدیران ادارات گیلان تا اطلاع ثانوی و عادی شدن شرایط لغو می شود.

به گزارش گیل و دیلم ،اسدالله عباسی امروز، ۱۸ بهمن ماه در ستاد مدیریت بحران استان گیلان، اظهار کرد: مدیران توانمند از شرایط بحران برای اداره امور فرصت سازی می کنند.

وی با اشاره به برکات نزولات جوی در استان گیلان، افزود: با توجه به محدودیت منابع آبی، وجود نزولات جوی در استان مایه خوشحالی برای کشاورزان است و باید از این فرصت ها بهترین استفاده را برد.

استاندار گیلان با تاکید بر برنامه محوری و تصمیم گیری درست در مواقع بحران از سوی مدیران، بیان کرد: خدمت رسانی مطلوب توام با رضایت مردمی در شرایط بحرانی نیازمند روحیه جهادی و برنامه محوری است.

عباسی با بیان اینکه شیوه برفروبی محورها باید به روز و حساب شده شود، گفت: همزمان با بارش برف، باید عملیات برفروبی در محورها انجام شود تا انباشت برف مشکل آفرین نشود.

وی با تاکید بر تقسیم وظایف دستگاه ها در مدیریت بحران، افزود: با بلوک بندی و طبقه بندی کارها در شرایط بحرانی موفقیت حاصل می شود.

استاندار گیلان از آمادگی همه دستگاه ها برای مقابله با هر نوع بحرانی در استان خبر داد و اضافه کرد: همه دستگاه های خدمت رسان در شرایط بحران برف و زلزله آمادگی بیش از پیش داشته باشند.

عباسی با تاکید بر اینکه برف را برای مردم شورآفرین و همراه با نشاط تبدیل کنید، گفت: مدیران، بحران را به گونه ای مدیریت کنند که مردم با بارش برف جشن شکرانه بگیرند و این طور نشود که نعمت الهی تبدیل به نقمت نشود.

وی از لغو مرخصی های ادارات تا پایان هفته خبر داد و افزود: مرخصی مدیران ادارات گیلان تا اطلاع ثانوی و عادی شدن شرایط لغو می شود.

استاندار گیلان با تاکید پرهیز از سفرهای غیرضرور در استان، بیان کرد: مسافران و مجاوران از سفرهای غیرضرور در محورهای مواصلاتی استان گیلان جدا خودداری کنند.

نماینده عالی دولت با تاکید بر اینکه مدیریت مصرف انرژی در اولویت قرار گیرد، گفت: شرایط برای فعالیت صنایع با پایداری انرژی فراهم می شود.

وی با اشاره به نقش مشارکتی مردم در تداوم پایداری انرژی، افزود: در شرایط بحرانی گذشته مردم نقش مهمی در مدیریت مصرف ایفا کردند و امید است این مشارکت مردمی در شرایط بحران همچنان ادامه یابد.

عباسی با بیان مدیریت مصرف به یک فرهنگ تبدیل شده است، خاطرنشان کرد: همراهی مردم و مسئولان در مدیریت مصرف منجر به تداوم پایداری انرژی شده است.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

سیاستگذاران باید پوشش جدید خانم‌ها را بپذیرند/ اگر می‌خواهید عزتتان حفظ شود، نادیده بگیرید

قرایی مقدم جامعه شناس می‌گوید: نسل جدید دیگر نسل پیرویی نیست و باید نوع لباس پوشیدن آن‌ها و روسروی نداشتن آن‌ها را به عنوان بخشی از جامعه جدید پذیرفت و مسئولیان اگر نمی‌خواهند عزتشان از بین برود، این مسئله...

مدیرکل صمت گیلان خبر داد: پلمب ۵ واحد صنفی گیلان به علت عدم رعایت قانون حجاب

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از برخورد قاطع با بی‌حجابی در حوزه صنفی خبر داد و گفت: بیش از ۵ واحد صنفی در رشت به علت عدم رعایت عفاف و حجاب پلمب شدند. به گزارش گیل و دیلم...

هشدار حفاظت محیط زیست گیلان، خطر آتش سوزی در مناطق جنگلی و تالابی

مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان از مردم و مسافران خواست از روشن کردن آتش در عرصه‌های طبیعی، نهم و دهم فروردین به دلیل وزش باد گرم خودداری کنند. به گزارش گیل و دیلم ،حمزه عشوری گفت : با توجه به...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.