Homeسیاسیامام جمعه شیراز...

امام جمعه شیراز : رئیسی ۲۰ میلیون شغل ایجاد کرد و یک میلیون و ۹۰۰ هزار واحد مسکن ساخت

رضوی اردکانی، امام‌جمعه موقت شهر شیراز گفت: در دولت رئیسی بیش از ۲۰ میلیون شغل ایجاد شده؛ نزدیک به یک میلیون و ۹۰۰ هزار واحد مسکن هم ساخته اند‌‌.

به گزارش گیل و دیلم ، حجت‌الاسلام سید ابو فاضل رضوی اردکانی ظهر جمعه در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شیراز بیان کرد: برخی از اقدامات موجب شده تا افراد زیادی به‌خاطر رفتار یک شخص دچار گناه شوند.

وی اضافه کرد: یکی از ویژگی‌هایی که در جمهوری اسلامی به آن تأکید ویژه‌ای شده است، تأمین امنیت برای آحاد مختلف مردم است؛ ازاین‌رو شاهد هستیم که اقداماتی در جامعه در حال انجام است که این شرایط در استان و کشور محقق شود.

امام‌جمعه موقت شیراز عنوان کرد: مجموعه اقداماتی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی در حال انجام است، موجب تأمین امنیت اجتماعی و فردی می‌شود و لازم به ذکر است که در جمهوری اسلامی به هنجارشکنان اجازه فعالیت نخواهیم داد.

او یادآور شد: حجاب تنها برای زنان نیست؛ بلکه موضوع حجاب مسئله‌ای عامل و برای تمام آحاد جامعه است؛ ازاین‌رو هم زنان و هم مردان باید مسئله حجاب را رعایت کنند.

به گفته این مقام مسئول، اربعین حسینی یکی از بزرگ‌ترین اجتماع‌های شیعیان در جهان است و موجب شده تا نگاه تمام جهان به شیعیان معطوف شود.

امام‌جمعه موقت شیراز در خطبه‌های سیاسی نمازجمعه شیراز نیز بیان کرد: در دولت سیزدهم بیش از ۲۰ میلیون شغل ایجاد شده و نزدیک به یک میلیون و ۹۰۰ هزار واحد مسکن نیز طی این دولت احداث شده است.

وی با اشاره به اینکه اقدامات دولت سیزدهم بسیار خوب و اثرگذار بوده، اضافه کرد: در دولت سیزدهم سه هزار و ۵۰۰ بنگاه اقتصادی که رها شده نیز به چرخه تولید بازگشته است البته بزرگ‌ترین طرح اقتصادی دولت راه‌اندازی زنجیره گاز کشور با فعال‌سازی منطقه اقتصادی عسلویه است.

حجت‌الاسلام رضوی اردکانی در مورد فعالیت‌های صورت‌گرفته توسط بهزیستی فارس بیان کرد: اداره کل بهزیستی فارس رها و مدیریت این اداره کل در استان فارس به‌شدت ضعیف است.

وی اضافه کرد: اقدامات اداره کل بهزیستی فارس در شأن استان نبوده و مدیران ارشد کشور، استان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید با ایجاد کمیسیون‌های نظارتی زمینه برخورد قانونی با مدیران ارشد بهزیستی فارس را فراهم کنند

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

ماهیگیری روزنامه اصولگرا از مصاحبه تحریف شده کرباسچی / او از انتخاب یک زن به عنوان رئیس جبهه اصلاحات ناراضی است!

روزنامه جوان در یادداشتی به مصاحبه کرباسچی درباره انتخاب آذر منصوری به عنوان ریاست جبهه اصلاحات پرداخته است آنهم در شرایطی که کرباسچی از تحریف اظهاراتش در این گفتگو روایت کرده است. به گزارش گیل و دیلم ، در ادامه...

آقای رئیسی! به جای این همه سختی سفر برای خود و خانواده و این همه سخنرانی اگر یک تحریم لغو می‌شد، سودمندتر نبود؟

گیل و دیلم | اعتماد نوشت: نقدوبررسی سخنان آقای رییسی در مجمع عمومی سازمان ملل محل نیاز و ضرورت نیست چراکه تاکید بر مواضع جمهوری اسلامی بود و این معانی تاکنون با لحن و ادبیات مختلف از انواع تریبون‌های...

عصبانیت شدید روزنامه اصولگرا از انتصاب وزیر روحانی به عنوان قائم مقام وزیر رئیسی

روزنامه اصولگرای جوان از انتصاب خاوازی، وزیر دولت قبل به عنوان قائم مقام محمدعلی نیکبخت، وزیر جهاد کشاورزی عصبانی شد. به گزارش گیل و دیلم ، روزنامه جوان در این باره نوشت: با توجه به عملکرد ضعیف خاوازی در دوره وزارتش...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.