خانهسیاسیبهزاد رحیمی نماینده...

بهزاد رحیمی نماینده مردم سقز و بانه در مجلس: آقای رییسی، دولت مردمی و ایران قوی با سفره‌ خالی ممکن نیست، شعار ندهید!

به گفته نماینده مردم سقز و بانه در مجلس، متاسفانه روزانه شاهد سقوط بی سابقه ارزش پول ملی، تورم وحشتناکی که نظیر آن قبلا فقط در ونزوئلا دیده شده‌است.

بهزاد رحیمی نماینده مردم سقز و بانه در مجلس گفت: جناب آقای رییسی، دولت مردمی و ایران قوی مگر با سفره‌ خالی ممکن است؟ سخنی از حضرت علی(ع) نقل شده است که فرمودند« از دری که فقر وارد شود ایمان از در دیگر خارج می‌گردد».

به گزارش گیل و دیلم به نقل از ایلنا، رحیمی گفت: شان و منزلت خانواده ایرانی حفظ نمی‌شود مگر توجه اساسی به معیشت آنان صورت گیر، متاسفانه روزانه شاهد سقوط بی سابقه ارزش پول ملی، تورم وحشتناکی که نظیر آن را قبلا فقط در ونزوئلا شنیده بودیم، رشد بیکاری، کمبود دارو،کمبود کالاهای اساسی و نهاده‌های دامی و کشاورزی، گرانی افسار گسیخته خودرو و اجاره مسکن هستیم که غیر قابل کتمان است.

وی در ادامه تاکید کرد: نتیجه عدم توجه به معیشت خانواده‌های ایرانی منتج به شرمساری برای تامین حداقل سفره های خانوار، رواج زباله گردی ،افزایش کودکان کار و تکدی‌گری، تجمعات روزانه معلمان،کارمندان،کارگران و بازنشستگان در مقابل مجلس و سایر نهادها شده است.

رحیمی در پایان خطاب به وزیر راه و شهر سازی خاطر نشان کرد: بنده در مدت ۳ سال خدمت نمایندگی شاهد حضور ۳ وزیر در این وزارتخانه بودم،اما مشکلات راه ها ی بین شهری حوزه انتخابیه بنده به قوت خود باقی است و هر روز شاهد تصادفات دلخراش و مرگبار هستیم، تا زمانی که در زیر مجموعه شما معاونینی باشند که در آمد و رفت وزرا در دولت‌های مختلف صندلی آنها محفوظ است،مطمئن باشید کاری از پیش نمی رود و به ریش ما،شما و ملت می خندند.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

ورود ۳۱۱ هزار خودرو به گیلان در آخر هفته

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از ورود ۳۱۱ هزار و ۷۲۶ وسیله نقلیه به استان گیلان طی چهار روز گذشته خبر داد و گفت: شاهد رشد ۴۱ درصدی ورود به استان هستیم. به گزارش گیل و دیلم...

ترافیک روان در جاده‌های گیلان

رییس پلیس راه گیلان از ترافیک عادی و روان در همه جاده‌های ورودی و خروجی استان خبر داد. به گزارش گیل و دیلم ، سرهنگ جاور صفاری گفت: به رغم تعطیلات پیش رو و ورود مسافران به گیلان، هم اکنون...

نماینده مجلس: اطرافیان رئیسی افرادی را برای پست‌های مهم سفارش می‌کنند که توانایی اداره بخشداری را هم ندارند

حبیب‌الله دهمرده نماینده زابل در مجلس یازدهم با انتقاد از مدیران دولت رئیسی می‌گوید: فردی که برای وزارت و استانداری انتخاب می‌شود باید توانمندی داشته باشد که بتواند بار‌های سنگین وزارتخانه و استانداری را به دوش بکشد. انتخاب بد...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.