Homeاقتصادیثبت بیش از...

ثبت بیش از ۵ هزار شکایت مردمی گیلان در سامانه ۱۲۴

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از ثبت بیش از ۵ هزار گزارش و شکایت مردمی گیلان طی ۸ ماه گذشته در سامانه ۱۲۴ خبر داد.

به گزارش گیل و دیلم ،تیمور پورحیدری با بیان اینکه سامانه ۱۲۴ شبانه روز فعال است گفت: طی ۸ ماه گذشته ۵ هزار و ۳۴۶ شکایت و گزارش مردمی در سامانه ۱۲۴ ثبت و رسیدگی شد.

مدیرکل صمت گیلان افزود: ۲۳ درصد کل گزارشات مردمی اخذ شده به تعداد ۱۱۸۹ مورد منجر به تشکیل پرونده تخلف به ارزش بیش از ۶۰ میلیارد ریال شد.

وی به فراوانی گزارش‌های دریافتی مردمی بر اساس نوع واحد اشاره کردو ادامه داد: ۳۱۰۰ مورد از این گزارشات مربوط به واحد‌های خرده‌فروشی، ۷۵۷ مورد مربوط به واحد‌های تولیدی، ۶۵۱ مورد مربوط به واحد‌های خدماتی، ۱۱۶ گزارش مربوط به انبار و عمده فروشی و ۷۲۲ مورد از گزارشات مردمی مربوط به سایر رسته‌های واحد‌های صنفی بود.

پورحیدری با بیان اینکه ۱۹ درصد گزارشات مردمی اخذ شده قابلیت رسیدگی نداشتند اظهار داشت: در۱۲۷ مورد از شکایات مردمی رضایت شاکیان جلب گردیده و۳۱۶۰ مورد از گزارشات مردمی بدون احراز تخلف، ۳۴۷ مورد فاقد مدارک اثباتی، ۴۳۸ مورد فاقد آدرس صحیح و تعطیلی واحد و ۷۷ مورد از گزارشات خارج از حیطه سازمانی بود.

وی در پایان گفت: مردم فهیم استان در صورت مشاهده هرگونه تخلف آدرس دقیق واحد متخلف و نوع تخلف آن واحد را در اسرع وقت به صورت کتبی یا با مراجعه به سامانه ۱۲۴.ir و یا از طریق تلفن۱۲۴ اطلاع دهند، با دریافت گزارش اکیپ‌های بازرسی جهت رسیدگی به سرعت به محل اعزام می‌شوند.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

نیکفر سرپرست باشگاه سپاهان شد

هیأت مدیره باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به دنبال استعفای محمدرضا ساکت تشکیل جلسه داد و منوچهر نیکفر را به سمت سرپرستی این باشگاه منصوب کرد. به گزارش گیل و دیلم ، روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، روز پنجشنبه اعلام...

مدیر کل صمت استان گیلان خبر داد؛ سلب صلاحیت ۴ معدن متخلف در گیلان

مدیرکل صمت استان گیلان از سلب امتیاز ۴ معدن استان به دلیل عدم ایفای تعهدات فنی و مالی خبر داد. به گزارش گیل و دیلم ، تیمور پورحیدری بعد از ظهر پنجشنبه در جلسه شورای معادن ضمن اعلام خبر سلب...

با حکم مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان؛ سرپرست معاونت امور فرهنگی و رسانه‌ای ارشاد گیلان منصوب شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با صدور حکمی «قاسم مصفا» را با حفظ سمت، به عنوان سرپرست معاونت امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان منصوب کرد. به گزارش گیل و دیلم ، امیرحسین طاهری...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.