خانهاقتصادیثبت بیش از...

ثبت بیش از ۵ هزار شکایت مردمی گیلان در سامانه ۱۲۴

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از ثبت بیش از ۵ هزار گزارش و شکایت مردمی گیلان طی ۸ ماه گذشته در سامانه ۱۲۴ خبر داد.

به گزارش گیل و دیلم ،تیمور پورحیدری با بیان اینکه سامانه ۱۲۴ شبانه روز فعال است گفت: طی ۸ ماه گذشته ۵ هزار و ۳۴۶ شکایت و گزارش مردمی در سامانه ۱۲۴ ثبت و رسیدگی شد.

مدیرکل صمت گیلان افزود: ۲۳ درصد کل گزارشات مردمی اخذ شده به تعداد ۱۱۸۹ مورد منجر به تشکیل پرونده تخلف به ارزش بیش از ۶۰ میلیارد ریال شد.

وی به فراوانی گزارش‌های دریافتی مردمی بر اساس نوع واحد اشاره کردو ادامه داد: ۳۱۰۰ مورد از این گزارشات مربوط به واحد‌های خرده‌فروشی، ۷۵۷ مورد مربوط به واحد‌های تولیدی، ۶۵۱ مورد مربوط به واحد‌های خدماتی، ۱۱۶ گزارش مربوط به انبار و عمده فروشی و ۷۲۲ مورد از گزارشات مردمی مربوط به سایر رسته‌های واحد‌های صنفی بود.

پورحیدری با بیان اینکه ۱۹ درصد گزارشات مردمی اخذ شده قابلیت رسیدگی نداشتند اظهار داشت: در۱۲۷ مورد از شکایات مردمی رضایت شاکیان جلب گردیده و۳۱۶۰ مورد از گزارشات مردمی بدون احراز تخلف، ۳۴۷ مورد فاقد مدارک اثباتی، ۴۳۸ مورد فاقد آدرس صحیح و تعطیلی واحد و ۷۷ مورد از گزارشات خارج از حیطه سازمانی بود.

وی در پایان گفت: مردم فهیم استان در صورت مشاهده هرگونه تخلف آدرس دقیق واحد متخلف و نوع تخلف آن واحد را در اسرع وقت به صورت کتبی یا با مراجعه به سامانه ۱۲۴.ir و یا از طریق تلفن۱۲۴ اطلاع دهند، با دریافت گزارش اکیپ‌های بازرسی جهت رسیدگی به سرعت به محل اعزام می‌شوند.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

رشیدی کوچی، نماینده مجلس: اساسا طرح و کمیسیونی به نام صیانت در مجلس وجود ندارد / برخی از همکاران باید پاسخ دهند که چرا...

یک عضو کمیسیون مشترک صیانت در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تا جایی که بنده و سایر همکارانم در جریان هستیم اساسا طرح یا کمیسیون ویژه‌ای تحت عنوان صیانت در مجلس وجود نداشته و برخی از همکاران باید پاسخ...

ترقی، عضو ارشد حزب موتلفه : تنها ۲ درصد مردم با اینترنت کار می‌کنند؛ فقط برای این ۲ درصد، اینترنت را به مساله اصلی...

یک چهره سیاسی اصولگرا اظهار کرد: در حال حاضر فقط ۲ درصد از مردم با اینترنت کار می‌کنند، تمام اقتصاد کشور از طریق اینترنت انجام نمی‌شود و ۹۸ درصد در جای دیگری است. فقط برای ۲ درصد به مساله...

بستری ۱۲ بیمار کرونایی جدید در شبانه روز گذشته در گیلان

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: تعداد بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های گیلان به ۲۷ نفر رسیده است. به گزارش گیل و دیلم ، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با بستری ۱۲ شهروند گیلانی مبتلا به کرونا در...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.