خانهسیاسیرئیسی تا حیثیت...

رئیسی تا حیثیت خودش و علم الهدی را بیشتر نبرده، استعفا دهد و کابینه را منحل کند/ دولت رئیسی آویزان یقه چینی‌ها شده

یک نماینده سابق مجلس به اصلاحات نیوز می‌گوید: دولت رییسی درک صحیحی نسبت به مسائل کشور ندارد و با به کار بردن الفاظ توهین آمیزی مانند دولت مردمی، بیشتر به شعور مردم توهین می‌کند. بهترین کار برای رئیسی که هم آبروی خود را بخرد و هم آخرتش را خراب نکند و هم حیثیت خودش و پدرخانومش را نبرد، استعفا است.

به گزارش گیل و دیلم ، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده سابق مجلس با اشاره به عملکرد دولت رئیسی و افزایش‌ قیمت های لحظه‌ای، به اصلاحات نیوز می‌گوید: این دولت شعارزده، ناتوان و ناکارآمد است و هزینه بسیار سنگینی را بر کشور تحمیل کرده است. متاسفانه درک صحیحی نسبت به مسائل کشور ندارد و با به کار بردن الفاظ توهین آمیزی مانند دولت مردمی، بیشتر به شعور مردم توهین می‌کند. بهترین کار برای رئیسی که هم آبروی خود را بخرد و هم آخرتش را خراب نکند و هم حیثیت خودش و پدرخانومش را نبرد، استعفا است.

وی ادامه داد: بهترین کار این است که سریعا استعفا دهد و دولت را منحل کند و انتخابات زودهنگام برگزار شود. شورای نگهبان هم اجازه دهد کاندیداهای مورد نظر مردم مانند لاریجانی، احمدی نژاد، خاتمی که می‌توانند کشور را از این بحران، حضور پیدا کنند و کشور را از این بحران نجات دهند.

دولت رییسی درک صحیحی نسبت به مسائل کشور ندارد و با به کار بردن الفاظ توهین آمیزی مانند دولت مردمی، بیشتر به شعور مردم توهین می‌کند. بهترین کار برای رئیسی که هم آبروی خود را بخرد و هم آخرتش را خراب نکند و هم حیثیت خودش و پدرخانومش را نبرد، استعفا است.

جعفرزاده با بیان اینکه رئیسی با عدم امضای احیای برجام، خسارت سنگینی را به کشور وارد کرده است، گفت: من به صورت موثق اطلاع دارم که رهبری اجازه مذاکره را به دولت رئیسی داده بود، اما این ها با بهانه تراشی و زدن حرف های بی ربط و قهرمان بازی، از جیب مردم خرج کردند. به جرات می‌گویم که حداقل ۶۰ درصد مردم کشور در حال له شدن هستند.

این کارشناس ادامه داد: رئیسی مگر خودش به یاد نمی‌آورد که چه وعده هایی درباره اینترنت، شغل، پول ملی و … داده بود؟ چرا مجلس مقابل این دروغ‌گویی ها ایستادگی نمی‌کند؟ با چه رویی می‌گویند که شغل ایجاد کردیم؟ نمی‌شود چون خودش ۶ کلاس سواد دارد فکر کند که مردم هم بی‌سواد هستند! مردم با سواد هستند و امور را درک می‌کنند.

رئیسی با عدم امضای احیای برجام، خسارت سنگینی را به کشور وارد کرده، من به صورت موثق اطلاع دارم که رهبری اجازه مذاکره را به دولت رئیسی داده بود، اما این ها با بهانه تراشی و زدن حرف های بی ربط و قهرمان بازی، از جیب مردم خرج کردند. به جرات می‌گویم که حداقل ۶۰ درصد مردم کشور در حال له شدن هستند. رئیسی به خودش، مردم، خانواده‌اش و … لطف کند و سریعتر کابینه را منحل کند. چرا که به مجلس امیدی نیست و واقعا اززمانی که دنباله رو دولت شد، کارنامه بسیار ضعیفی از خود ارائه داده است.

جعفرزاده با اشاره به سفر توهین آمیز رئیسی به چین، گفت: چطور قبل از اینکه رئیس جمهور چین عذرخواهی نکرده، رئیسی به این کشور سفر کرد؟ رئیس جمهور چین حتی به خودش زحمت نداد تا ماشین رئیسی برود و یکی از وزرایش را برای استقبال فرستاد! رئیسی نه از سیاست چیزی متوجه می‌شود، نه از اقتصاد، نه از فرهنگ و … او حتی اطلاعات دینی هم ندارد و آیه ها را اشتباه می‌خواند. اطلاعات تاریخی، اجتماعی، فرهنگی و … ندارد و هرکسی هر چیزی که می‌خواهد به او گزارش می‌دهد و او هم در تلویزیون می‌گوید. او واقعا صلاحیت این کرسی را ندارد و با حذف رقبا توانست به ریاست جمهوری برسد. گل زدن در دروازه بدون دروازه بان که هنر نیست.

این دولت درک صحیحی نسبت به مسائل کشور ندارد و با به کار بردن الفاظ توهین آمیزی مانند دولت مردمی، بیشتر به شعور مردم توهین می‌کند. بهترین کار برای رئیسی که هم آبروی خود را بخرد و هم آخرتش را خراب نکند و هم حیثیت خودش و پدرخانومش، علم الهدی را نبرد، استعفا است.

این کارشناس با اشاره به برخی از سخنان مبنی براینکه اگر توافقات با چین در کشور اجرایی شود، شاهد رونق خواهیم بود، گفت: اجرای تمامی تفاهم نامه‌ها با چین، به fatf منتهی شده است و گفته اند اگر نتوانید مقررات بین بانکی را اجرا کنید، نمی‌توانیم با شما مبادله کنیم. یعنی بازهم به برجام برگشتیم. همان کسانی که ادعا داشتند ما نگاهمان به خارج نیست، چگونه از یقه چین آویزان شده اند، مگر نگفتند به خارج نیاز نداریم؟ خارج مگر تعریف غرب و شرق دارد؟ ما به دست بوسی چین رفتیم، حقارت تا کجا ؟ چرا رئیسی کشور را تا این اندازه تحقیر می‌کند؟ نه کار کردن بلد است، نه اظهار نظر کردن! واقعا نمی‌دانم چه اصراری است که یک فردی را در کرسی ریاست جمهوری نگه دارند!

رئیسی مگر خودش به یاد نمی‌آورد که چه وعده هایی درباره اینترنت، شغل، پول ملی و … داده بود؟ چرا مجلس مقابل این دروغ‌گویی ها ایستادگی نمی‌کند؟ با چه رویی می‌گویند که شغل ایجاد کردیم؟ نمی‌شود چون خودش ۶ کلاس سواد دارد فکر کند که مردم هم بی‌سواد هستند! مردم با سواد هستند و امور را درک می‌کنند.

نماینده سابق مجلس می‌گوید: بهار ۱۴۰۲ بهار سختی برای ایران خواهد بود. این زمستان سرد باعث شد تا اعتراضات آرام شود و کسی ناکارآمدی را متوجه مدیریت خودش نداند. اما با مساعد شدن هوا، مردم عصبانیت خودشان را بیرون خواهند ریخت و مجدد شاهد اعتراضات خواهیم بود. با عیدی ۱۸۰۰ آدامس هم نمی‌توان خرید، این چه توهینی است؟ مجلس یک تغییر در بودجه داده آقایان قهر کرده اند! مجلس اگر مجلس است، نباید دیگر میرکاظمی را به مجلس راه دهد که قهر می‌کند و با معاونینش از کمیسیون تلفیق خارج می‌شود، این مجلس واقعا ضعیف است.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

سیاستگذاران باید پوشش جدید خانم‌ها را بپذیرند/ اگر می‌خواهید عزتتان حفظ شود، نادیده بگیرید

قرایی مقدم جامعه شناس می‌گوید: نسل جدید دیگر نسل پیرویی نیست و باید نوع لباس پوشیدن آن‌ها و روسروی نداشتن آن‌ها را به عنوان بخشی از جامعه جدید پذیرفت و مسئولیان اگر نمی‌خواهند عزتشان از بین برود، این مسئله...

مدیرکل صمت گیلان خبر داد: پلمب ۵ واحد صنفی گیلان به علت عدم رعایت قانون حجاب

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از برخورد قاطع با بی‌حجابی در حوزه صنفی خبر داد و گفت: بیش از ۵ واحد صنفی در رشت به علت عدم رعایت عفاف و حجاب پلمب شدند. به گزارش گیل و دیلم...

هشدار حفاظت محیط زیست گیلان، خطر آتش سوزی در مناطق جنگلی و تالابی

مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان از مردم و مسافران خواست از روشن کردن آتش در عرصه‌های طبیعی، نهم و دهم فروردین به دلیل وزش باد گرم خودداری کنند. به گزارش گیل و دیلم ،حمزه عشوری گفت : با توجه به...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.