خانهاجتماعیرییس اداره پارک...

رییس اداره پارک ملی بوجاق کیاشهر خبر داد؛ عاملان قطع درختان پارک ملی بوجاق به مراجع قضایی معرفی شدند

رییس اداره پارک ملی خشکی-دریایی بوجاق کیاشهر از دستگیری و معرفی عاملان قطع درختان پارک ملی بوجاق کیاشهر به مراجع قضایی خبر داد.

به گزارش گیل و دیلم ، رییس اداره پارک ملی خشکی-دریایی بوجاق کیاشهر گفت: ماموران یگان حفاظت این پارک، در گشت مشترک با یگان حفاظت محیط زیست لاهیجان درحوزه پارک ملی بوجاق دمتوجه ورود تخریب کنندگان محیط زیست وقطع و انتقال درختان این منطقه شدند.

احسان باقری پور با اشاره به اینکه قطع هر نوع درخت در منطقه پارک ملی بوجاق ممنوع است، افزود: محیط بانان پس از انجام تحقیقات و بررسی خسارت‌ها وارده دیشب با انجام اقدامات پیشگیرانه در منطقه ۲ نفر را که با یک دستگاه اره موتوری درختان را قطع می‌کردند دستگیر و تحویل مراجع قضایی دادند.

وی با بیا اینکه از این افزاد متخلف ۴۰ اصله درخت قطع شده کشف شد، گفت: جریمه قطع درختان جنگلی طبق تعداد درختان قطع شده و قطر درختان مشخص می‌شود.

رییس اداره پارک ملی خشکی-دریایی بوجاق با اشاره به برنامه‌های این اداره در برخورد با متجاوزان به اراضی پارک ملی گفت: نیرو‌های یگان حفاظت این اداره با گشت زنی‌های مداوم و بی وقفه از انفال و منابع طبیعی محافظت می‌کنند و به متخلفان اجازه دست درازی به این منابع را نمی‌دهند.

وی تصریح کرد: سامانه تلفنی ۱۵۴۰ آماده دریافت گزارش و پیشنهاد‌های مردم طبیعت دوست گیلان است.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

عضو شورای شهر لاهیجان : خیابان شیشه گران و باند کندرو استخر لاهیجان سنگ فرش شود

ایستگاه آتش نشانی و پایگاه اورژانس در زیر پل روگذر میدان گیل احداث شود دکتر ابراهیم خوشحال در جلسه شورای شهر گفت : جهت افزایش خدمات رسانی آتش نشانی و اورژانس و کوتاه شدن زمان رسیدن به محل...

عضو شورای شهر لاهیجان : سنگ فرش خیابان شهید کریمی بزودی آغاز می شود

به گزارش گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی شورای شهر لاهیجان ، فرشید فلاح در جلسه شورای شهر گفت : با توجه به اینکه دو سال از عمر شورای ششم پشت سر گذاشته شد و وارد سال...

فخرفروشی روزنامه دولت رئیسی به دولت روحانی؛ آنچه برای «ژنرال‌های نفتی» آرزوی محال بود تحقق یافت

روزنامه ایران نوشت: درآمدهای ایران از محل صادرات نفت و گاز در سال گذشته در محدوده عدد ۵۵ میلیارد دلار؛ افزایشی دست کم 43 درصدی در خلال تنها یک‌سال! روزنامه ایران امروز در گزارشی با عنوان «آنچه برای ژنرال های نفتی...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.