خانهاجتماعیسخنگوی دانشگاه علوم...

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد؛ تداوم روند کاهشی بستری های کرونایی در گیلان

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به ادامه روند کاهشی بستری های کرونایی در استان گفت: در حال حاضر ۲۰ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی گیلان بستری هستند.

به گزارش گیل و دیلم ، فردین مهرابیان در گفتگویی با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در گیلان اظهار کرد: در حال حاضر ۲۰ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی گیلان بستری هستند.

وی با بیان اینکه بستری‌های کرونایی در گیلان روند کاهشی داشته است، افزود: طی شبانه روز گذشته ۸ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان بستری شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان تصریح کرد: در همین مدت ۶ بیمار مبتلا به کرونا برای دریافت درمان ویژه‌تر به بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های گیلان منتقل شدند.

مهرابیان با بیان اینکه طی شبانه روز گذشته ۱۸ بیمار کرونایی بهبود یافته و از بیمارستان‌ها مرخص شدند، ادامه داد: شهروندان همچنان برای مراقبت از خود و خانواده‌هایشان رعایت پروتکل‌های بهداشتی را جدی بگیرند.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

مسعود پزشکیان، نماینده تبریز: حاکمیت در بحث حجاب دخالت نکند

نماینده تبریز در مجلس گفت: اصولا حاکمیت نباید در بحث حجاب دخالت کند. در قرآن هم توصیه حجاب به زنان مومن و همسران رسول خداست. مسعود پزشکیان، نماینده تبریز در مجلس در مورد لایحه عفاف و حجاب، گفت: رفتار انسان...

سیدحسن خمینی: ما «جمهوری اسلامی» هستیم؛ امارت اسلامی، خلافت اسلامی و حتی حکومت اسلامی نیستیم

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در دیدار اعضای ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(س) تأکید کرد: ما «جمهوری اسلامی» هستیم و امارت اسلامی، خلافت اسلامی و حتی حکومت اسلامی نیستیم. نتیجه انقلاب جمهوری اسلامی است و اگر به...

هشدار کوچکی نژاد نسبت به حذف ارز ٢٨۵٠٠ تومانی ؛ دوباره جهش قیمتی رخ می‌دهد | دو سال از عمر دولت گذشته نتیجه جراحی‌ها...

عضو کمیسیون برنامه و بودجه اظهار داشت: معتقدم دولت نباید به این شکل با ارز بازی می‌کرد اما اگر حالا بخواهد ارز ترجیحی را قطع کند باید منتظر جهش قیمتی هم باشد. به گزارش گیل و دیلم به نقل از...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.