خانهاجتماعیسخنگوی دانشگاه علوم...

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان مطرح کرد؛ افزایش ابتلا به آنفلوانزا در گیلان

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به افزایش آمار ابتلا به آنفلوانزا در استان گفت: شهروندان دارای علائم آنفلوانزا هنگام حضور در اجتماعات از ماسک استفاده کنند.

به گزارش گیل و دیلم ، فردین مهرابیان در گفتگویی با اشاره به آخرین وضعیت آمارهای کرونایی در استان گیلان اظهار کرد: طی هفته‌های اخیر شاهد کاهش و یا ثابت بودن آمارهای کرونایی هستیم.

وی با بیان اینکه هم اکنون ۳۱ بیمار در بیمارستان‌های استان گیلان بستری هستند که در کاهش چشمگیر داشته است، گفت: ۱۵ بیمار نیز در شبانه روز گذشته در مراکز درمانی استان گیلان بستری شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در ادامه به روند رو به افزایش ابتلاء به آنفلوانزا با توجه به سرد شدن هوا در استان گیلان اشاره کرد و افزود: در کنار آمارهای کرونایی متأسفانه شاهد افزایش ابتلاء به آنفلوانزا در سطح استان هستیم.

وی با تأکید بر لزوم رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و استفاده از ماسک اضافه کرد: شهروندان در هنگام حضور در اماکن عمومی باید از ماسک استفاده کنند و نکات بهداشت فردی را رعایت کنند.

مهرابیان با اشاره به بهبود ۳۵ بیمار کرونایی در شبانه روز گذشته در استان بیان کرد: ۱۵ بیمار کرونایی بد حال در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

وی از شهروندان خواست در صورت احساس علائمی مانند سردرد، تب و سرفه حتماً از ماسک استفاده کرده و از حضور در اجتماعات خودداری کنند

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

پایان هفته گیلانی‌ها صاف و آفتابی

مدیر کل هواشناسی گیلان گفت: آسمان گیلان فردا آفتابی است و دمای هوا به تدریج افزایش می‌یابد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه آسمان گیلان هم اکنون نیمه ابری است گفت: آسمان گیلان...

لاهیجان میزبان اردوی استعدادیابی تیم ملی بسکتبال نوجوانان دختر

اردوی استعدادیابی دختران بسکتبالیست نوجوان زیر ۱۶ سال منطقه ۲ کشور با شرکت بازیکنان ۷ استان به میزبانی باشگاه چای رفاه لاهیجان برگزار شد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرعامل باشگاه چای رفاه لاهیجان و مسئول برگزاری استعدادیابی دختران...

بستری ۱۱ شهروند کرونایی در شبانه روز گذشته در گیلان

امروز تعداد بستری‌های مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های گیلان به ۲۹ نفر رسیده است. به گزارش گیل و دیلم ، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با بستری ۱۱ شهروند گیلانی مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته، در حال...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.