خانهاقتصادیسرپرست تالار منطقه‌ای...

سرپرست تالار منطقه‌ای بورس گیلان خبر داد: افزایش ۳۷ درصدی ارزش معاملات در بورس منطقه‌ای گیلان

سرپرست تالار منطقه‌ای بورس گیلان از افزایش۳۷ درصدی ارزش معاملات در بورس منطقه‌ای این استان خبر داد و گفت: بیش از هشت میلیارد سهم طی اردیبهشت‌ماه امسال در بورس گیلان معامله شد که نسبت به ماه قبل از آن ۱۴۹ درصد افزایش‌یافته است.

به گزارش گیل و دیلم ، حافظ محفوظی با بیان اینکه ارزش سهام معامله‌شده طی ماه گذشته در بورس منطقه‌ای گیلان افزون بر ۵۸ هزار و ۹۱۲ میلیارد و ۷۸۷ میلیون ریال بوده است اظهار کرد:‌ این مقدار نسبت به ماه قبل آن ۳۷.۴ درصد ارشد دارد.

وی با اشاره به افزایش سهام معامله‌شده در اردیبهشت‌ماه امسال نسبت به ماه قبل از آن، خاطرنشان کرد: هشت میلیارد و ۵۱۶ میلیون و ۵۸ هزار و ۵۹۷ سهم طی اردیبهشت‌ماه امسال در بورس گیلان معامله شد که نسبت به ماه قبل از آن ۱۴۹ درصد افزایش‌یافته است.

سرپرست تالار منطقه‌ای بورس گیلان بابیان اینکه فعالان بازار سرمایه در اردیبهشت‌ماه امسال به فروش سهام تمایل بیشتری نشان دادند، اضافه کرد: از مجموع ارزش معاملات افزون بر ۳۰ هزار و ۲۳۱ میلیارد و ۲۳۳ میلیون ریال مربوط به فروش بوده و بیش از ۲۸ هزار و ۶۸۱ میلیارد و ۵۵۴ میلیون ریال نیز خرید سهام را شامل شده است.

وی اظهار کرد: تعداد سهام فروخته‌شده نیز در این ماه از سهام خریداری‌شده سبقت گرفت به‌طوری‌که طی اردیبهشت‌ماه گذشته ۶ میلیارد و ۴۶۱ میلیون و ۱۵۴ هزار و ۱۵۲ سهم فروخته و ۲ میلیارد و ۵۴ میلیون و ۹۰۴ هزار و ۴۴۵ سهم خریداری‌شده است.

محفوظی خاطرنشان کرد: صندوق سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت فیروزه آسیا، صندوق سرمایه‌گذاری ارزش‌آفرین بیدار و بهمن دیزل طی ماه گذشته بیشترین ارزش معاملات را در بورس منطقه‌ای گیلان به خود اختصاص داده‌اند.

سرپرست تالار منطقه‌ای بورس استان گیلان عنوان کرد: افزایش ارزش معاملات در مقایسه با افزایش نسبی حجم سهام نشان‌دهنده اطمینان بیشتر به بازار سرمایه است.

وی تعداد کارگزاران را در بورس منطقه‌ای استان طی ماه گذشته ۳۵ نفر عنوان کرد

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

سخنگوی شورای شهر لاهیجان : با توجه به وجود بازار پروژه سنگ فرش خیابان شهید کریمی در اولویت قرار گیرد

به گزارش گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی شورای شهر لاهیجان ، مهدی عاطف در جلسه شورای شهر گفت: پروژه سنگ فرش خیابان شهید کریمی با توجه به قدیمی بودن منطقه و وجود بازار در اولویت نسبت...

عضو شورای شهر لاهیجان : خیابان شیشه گران و باند کندرو استخر لاهیجان سنگ فرش شود

ایستگاه آتش نشانی و پایگاه اورژانس در زیر پل روگذر میدان گیل احداث شود دکتر ابراهیم خوشحال در جلسه شورای شهر گفت : جهت افزایش خدمات رسانی آتش نشانی و اورژانس و کوتاه شدن زمان رسیدن به محل...

عضو شورای شهر لاهیجان : سنگ فرش خیابان شهید کریمی بزودی آغاز می شود

به گزارش گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی شورای شهر لاهیجان ، فرشید فلاح در جلسه شورای شهر گفت : با توجه به اینکه دو سال از عمر شورای ششم پشت سر گذاشته شد و وارد سال...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.