خانهاجتماعیسرپرست راهداری و...

سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان عنوان کرد: اجرای روکش حفاظتی در ۸۲ کیلومتر از راه های گیلان

سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از برنامه ریزی برای اجرای روکش آسفالت ۱۸۰ کیلومتری راه های اصلی، فرعی و شریانی استان تا پایان سال خبر داد و گفت: در ۸۲ کیلومتر از محورهای استان روکش حفاظتی انجام شده است.

به گزارش گیل و دیلم ،غلامعلی نیک فهم در گفت وگویی، طول کل راه های بین شهری استان گیلان را ۱۱ هزار و ۲۰۵ کیلومتر دانست و اظهار کرد: این راه ها شامل ۶۸ کیلومتر آزادراه، ۴۸۶ کیلومتر بزرگراه، ۳۰۱ کیلومتر راه اصلی، ۱۰۵۵ کیلومتر راه فرعی و ۹۲۹۳ کیلومتر راه روستایی می شود.

وی ۸۹۲ کیلومتر از راه های استان را شریانی و ۶۱۶ کیلومتر را ترانزیتی دانست و یادآور شد: در هشت ماهه امسال اقدام به روکش آسفالت گرم ۵۹ کیلومتری و ماسه آسفالت پنج کیلومتری کردیم.

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان ادامه داد: در ۸۲ کیلومتر از محورهای استان روکش حفاظتی انجام شده و برای ۵۳۵۰ کیلومتر از راه ها لکه گیری با آسفالت گرم ۴۲۹۲ تنی را داشتیم.

نیک فهم، از برنامه ریزی برای اجرای روکش آسفالت ۱۸۰ کیلومتری راه های اصلی، فرعی و شریانی استان تا پایان سال خبر داد و بیان کرد: طی هشت ماهه امسال در ۱۸۱ کیلومتر از راه های روستایی استان نیز پروژه های روکش و آسفالت را اجرایی کردیم. همچنین تا پایان سال روکش و آسفالت ۲۵ کیلومتری راه های روستایی را در دستور کار داریم.

وی با اشاره به اجرای ۶۶۰ کیلومتر خط کشی و نصب ۴۰۰ عدد علائم اخطاری و انتظامی با اولویت نقاط پرحادثه با هدف ایمن سازی محورهای مواصلاتی استان طی مدت مذکور، تاکید کرد: همچنین اقدام به جمع آوری ۵۰۰ مورد بنر و تابلوهای تبلیغاتی غیر مجاز نصب شده در حریم راه ها و نیز ۲۲۱ مورد تجاوز به حریم راه های استان کردیم.

سرپرست راهداری گیلان با بیان اینکه پنج دستگاه پل تخریب شده در اثر سیل های ۹۷ و ۹۸ در دست احداث است، اضافه کرد: پل کیازنیک پیشرفت ۷۵ درصدی، پل خسروآباد پیشرفت ۵۰ درصدی، پل سیدآباد پیشرفت ۹۸ درصدی، پل کلفت پیشرفت ۴۰ درصدی و پل قلعه رودخان پیشرفت ۳۲ درصدی دارد.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

پایان هفته گیلانی‌ها صاف و آفتابی

مدیر کل هواشناسی گیلان گفت: آسمان گیلان فردا آفتابی است و دمای هوا به تدریج افزایش می‌یابد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه آسمان گیلان هم اکنون نیمه ابری است گفت: آسمان گیلان...

لاهیجان میزبان اردوی استعدادیابی تیم ملی بسکتبال نوجوانان دختر

اردوی استعدادیابی دختران بسکتبالیست نوجوان زیر ۱۶ سال منطقه ۲ کشور با شرکت بازیکنان ۷ استان به میزبانی باشگاه چای رفاه لاهیجان برگزار شد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرعامل باشگاه چای رفاه لاهیجان و مسئول برگزاری استعدادیابی دختران...

بستری ۱۱ شهروند کرونایی در شبانه روز گذشته در گیلان

امروز تعداد بستری‌های مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های گیلان به ۲۹ نفر رسیده است. به گزارش گیل و دیلم ، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با بستری ۱۱ شهروند گیلانی مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته، در حال...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.