×

سفرِ دختر مدیر وزارت راه به کانادا با نامه و رانتِ خانه؟!/ آقای بذرپاش جا دارد از غصه بمیرید!

 • کد نوشته: 91033
 • ۱۴۰۲-۰۵-۰۴
 • 135 بازدید
 • ۰
 • دختر مدیر وزارت راه با نامه و رانتِ خانه به کانادا سفر کرد! به گزارش گیل و دیلم به نقل از اصلاحات نیوز ، در شرایطی که مردم در تهیه نان شب مانده اند و فشار اقتصادی هر روز کمر آنها را خم‌تر میکند، نگین نیساری، دختر مسئول تشریفات وزیر در وزارت راه و شهرسازی […]

  سفرِ دختر مدیر وزارت راه به کانادا با نامه و رانتِ خانه؟!/ آقای بذرپاش جا دارد از غصه بمیرید!
 • دختر مدیر وزارت راه با نامه و رانتِ خانه به کانادا سفر کرد!

  به گزارش گیل و دیلم به نقل از اصلاحات نیوز ، در شرایطی که مردم در تهیه نان شب مانده اند و فشار اقتصادی هر روز کمر آنها را خم‌تر میکند، نگین نیساری، دختر مسئول تشریفات وزیر در وزارت راه و شهرسازی (فریبرز نیساری) با نفوذ پدر و با نامه وزارت راه و شهرسازی، دنبال رفتن به کانادا است.

  بر اساس نامه‌‌ی منتشره، نگین نیساری فرزند فریبرز نیساری، قصد دارد ابتدا به استانبول و سپس به تورنتوی کانادا برود. چلندری، مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی طی درخواستی از “فاتح تونل” مدیرعامل شرکت ترکیش ایرلاین، از وی خواسته مقدمات سفر دخترِ مدیر وزارت راه را مهیا سازد.

  به‌راستی دلیل حفظ تیم مدیریتی دولت‌های گذشته، خصوصا عباس آخوندی توسط مهرداد بذرپاش در وزارت راه چیست؟! آیا چیزی جز هزینه برای این وزارت خانه دارد؟!

  لازم است نهادهای نظارتی خصوصا حراست وزارت راه، در خصوص این رخداد و هزینه های سفر دختر مدیر تشریفات وزیر راه به کانادا و دلایل سفر ایشان شفاف سازی کنند.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=91033

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *