خانهسیاسیصفری در واکنش...

صفری در واکنش به اظهارات رئیس جمهور؛ آقای رئیسی باید مردم را به چه چیزی امیدوار کنیم؟ به رشد قیمت ها و بی کفایتی مسئولان؟

حجت اسلام صفری گفت: شاه کلید سخنان رئیس جمهور محترم امروز امید به مردم بود اما آقای رئیس جمهور شفاف می فرمایید که باید مردم را به چه چیزی امیدوار کنیم؟

به گزارش گیل و دیلم به نقل از دیارمیرزا ، حجت اسلام صفری در واکنش به اظهارات رئیس جمهور مبنی بر اینکه همه تلاش‌ها باید برای ایجاد امید در جامعه باشد، گفت: شاه کلید سخنان رئیس جمهور محترم امید به مردم بود اما آقای رئیس جمهور شفاف می فرمایید که باید مردم را به چه چیزی امیدوار کنیم؟

نماینده رودسر و املش در مجلس افزود: به تداوم رشد و ترقی یا رشد افسارگسیخته قیمت ها، رشد قیمت ارز رشد قیمت ارزاق، رشد قیمت مسکن و خودرو؛ به رشد بی کفایتی مسئولین، رشد آدم های ناکارآمد؟! دقیق بفرمایید ما نمایندگان مجلس که قرار بود به عنوان پشتوانه دولت باشیم امروز در تصمیمات خرد و کلان در کجای این فرایند قرار داریم؟

صفری در بخش دیگری از اظهارات خود یادآور شد: چند وقت دیگر سفر دوم شما به استان گیلان اتفاق می افتد، اول پیشنهادی می‌دهم تشریف نیاورید چون هیچ کدام از مصوبات سفر جنابعالی عملیاتی نشده است!

وی ادامه داد: آیا خبر از سراوان لکه ننگ گیلان دارید؟! امروز گل گیلان سراوان شده است، یادم نمی رود صحبت های وزیر کشور که از تشکیل قرارگاه قرارگاه خبر می داد.

عضو مجمع نمایندگان گیلان خطاب به رئیسی گفت: آیا خبر از کریدور شمال به جنوب دارید؟! آیا خبر از بدبختی کشاورزان دارید؟! آیا خبر از آزادراه نیمه‌تمام رشت قزوین دارید؟! آیا خبر از سرمایه های اجتماعی خود در گیلان دارید؟! و صدها مصداق دیگر که مغفول باقی مانده است.

صفری یادآور شد: این مسائل دو دلیل دارد، یک نوع برخورد جنابعالی با مشکلات است که متاسفانه اکتفا میکنید به یک سفارش و توصیه و دستور شفاهی و دوم مدیران جنابعالی در همه سطوح که دچار کفایت لازم برای کارآمدی اجرایی نیستند. آقای رئیس جمهور کار اجرایی فهم می خواهد. دارا بودن فهم اجرایی از الزامات اولیه یک مدیر است.

نماینده رودسر و املش گفت: پس از ما انتظار نداشته باشید سفیر امید شما باشیم برای ایجاد یک امید کاذب.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه متذکر شد: من از مخالفان تصویب کلیات بودجه بودم بنا به دلایلی متقنی که وجود دارد. نوع نگاه به بودجه به گونه ای است که عمده آن تخصیص پیدا نمیکند و نمی‌توان با آن رشد اقتصادی لازم رسید. جلسات کمیسیون تلفیق برای من امیدوارکننده نبود چگونه می توان امید را به مردم القا کنیم؟! این امید امید کاذب است و خلاف اصل صداقت.

صفری در پایان گفت: آقای رئیسی هزینه های زیادی برای نظام و انقلاب پرداخته شده و هنوز هم مستمر است پس مراقب باشیم هزینه های آن را بیشتر نکنیم

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

پایان هفته گیلانی‌ها صاف و آفتابی

مدیر کل هواشناسی گیلان گفت: آسمان گیلان فردا آفتابی است و دمای هوا به تدریج افزایش می‌یابد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه آسمان گیلان هم اکنون نیمه ابری است گفت: آسمان گیلان...

لاهیجان میزبان اردوی استعدادیابی تیم ملی بسکتبال نوجوانان دختر

اردوی استعدادیابی دختران بسکتبالیست نوجوان زیر ۱۶ سال منطقه ۲ کشور با شرکت بازیکنان ۷ استان به میزبانی باشگاه چای رفاه لاهیجان برگزار شد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرعامل باشگاه چای رفاه لاهیجان و مسئول برگزاری استعدادیابی دختران...

بستری ۱۱ شهروند کرونایی در شبانه روز گذشته در گیلان

امروز تعداد بستری‌های مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های گیلان به ۲۹ نفر رسیده است. به گزارش گیل و دیلم ، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با بستری ۱۱ شهروند گیلانی مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته، در حال...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.