خانهاجتماعیعامل تیراندازی در...

عامل تیراندازی در ماسال گیلان دستگیر شد

سرپرست فرماندهی انتظامی ماسال از دستگیری عامل تیراندازی در این شهرستان و کشف یک قبضه سلاح جنگی از این فرد خبر داد.

به گزارش گیل و دیلم به نقل از سرهنگ مرتضی ترازی؛ در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد تیراندازی با سلاح جنگی در این شهرستان، ماموران بلافاصله به محل مورد نظر اعزام شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه با حضور به موقع پلیس عامل تیراندازی در محل وقوع جرم دستگیر شد، گفت: با تحقیقات صورت گرفته مشخص شد، متهم ۲۵ ساله به علت اختلافات خانوادگی به سمت منزل مسکونی یکی از بستگان خود تیراندازی کرده است.

سرپرست فرماندهی انتظامی ماسال با اشاره به اینکه از متهم یک قبضه سلاح کلت جنگی به همراه هشت عدد فشنگ کشف شد، بیان کرد: متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ ترازی اضافه کرد: پلیس با جدیت با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی مقابله می‌کند زیرا اخلال در نظم عمومی و ارعاب مردم خط قرمز پلیس است.

وی در پایان به تلاش مجموعه انتظامی برای برقراری و ارتقاء نظم و امنیت در جامعه اشاره کرد و از شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک و یا اطلاع از حمل و وجود سلاح غیرمجاز، مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

شهرستان ماسال در غرب استان گیلان با مساحت ۶۳۳ کیلومتر مربع و ارتفاع ۸۰ متر بالاتر از سطح دریا، دومین شهرستان مرتفع این استان پس از رودبار محسوب می‌شود.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

سوددهی شرکت دخانیات بعداز ۳ سال با تلاش جهادی دکتر شیخان

گیل و دیلم | کسانی که دستی در علم مدیریت دارند متفق القول هستند که اگر زمانی مدیری آشنا به بدنه یک مجموعه، به مدیریت آن مجموعه منصوب شود به جهت آشنایی و احاطه فرد به تمام مسائل مجموعه،...

فعال سیاسی اصلاح طلب : راهکار برون رفت از شرایط فعلی، ترک لجبازی نظام و آغاز اصلاحات جدی با حضور مردم است

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: شرایط کشور با سال ۵۷ شباهت دارد و کشور در آستانه انقلاب است، از برخی جهات شاید صحیح باشد، اما شرایط امروز جامعه تفاوت‌های اساسی و بنیادین با قبل از انقلاب اسلامی دارد. به...

احمدی بیغش، نماینده مجلس: مولدسازی یک زیان غیرقابل جبران و یک بدعت بزرگ در قانون اساسی و ارکان قانونگذاری مملکت است / ریاست مجلس...

احمدی‌بیغش در خصوص مولدسازی گفت: کسی این خسران بزرگ را بیان نکرد، پذیرش مولدسازی و عدم واکنش منطقی نمایندگان مجلس نشان داد که مجلس از مردم عقب‌تر است، ریاست مجلس چرا یک تنه به جای نمایندگان صحبت و امضا...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.