خانهاجتماعیفرخی میکال خبر...

فرخی میکال خبر داد: موافقت وزیر جهاد با احداث شهرک شیلات در سیاهکل| دستور زارع پور برای رفع مشکل آنتن دهی

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس گفت: با تلاش های انجام شده و با مساعدت ویژه وزیر جهادکشاورزی مقرر شد در شهرستان سیاهکل شهرک گلخانه ای احداث شود.

به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم به نقل از خانه ملت، رسول فرخی میکال به اقدامات انجام شده در روزهای اخیر برای حل مشکلات شهرستان‌های لاهیجان و سیاهکل اشاره کرد و گفت: اخیرا کمیته‌ای با عنوان کمیته اشتغال متشکل از فرمانداران، بخشداران و همچنین دیگر مسئولان مربوطه شهرستان‌های لاهیجان و سیاهکل تشکیل شد تا موانع ایجاد اشتغال در این شهرستان مرتفع شود و بتوانیم زمینه اشتغالزایی در حوزه انتخابیه را فراهم کنیم.

وی افزود: در روزهای نیز نشستی با وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات داشتم در این نشست مباحثی نظیر آنتن دهی و امثالهم مطرح شد تا اقدام اساسی برای رفع این مشکلات انجام گیرد و خوشبختانه آقای وزیر نیز دستورات لازم برای نصب دکل و… را شهرستان‌های لاهیجان و سیاهکل صادر کردند.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس اظهار کرد: همچنین جلسه‌ای هم با وزیرجهادکشاورزی داشتم در این نشست نیز مباحث مربوط به موضوعات کشاورزی حوزه انتخابیه مطرح شد اقدامات لازم را برای رفع مشکلات کشاورزان انجام دهند در ضمن باید گفته شود وزیر جهاد با احداث شهرک شیلات در شهرستان سیاهکل موافقت کردند.

این نماینده مردم در مجلس عنوان کرد: پیگیری‌هایی نیز برای حل موضوع افزایش بی‌رویه قبوض آب در شهرستان‌های لاهیجان و سیاهکل انجام گرفته است و امیدواریم این مسئله سریعا رفع شود بنابراین انتظار می‌رود وزارت نیرو در این رابطه تجدید نظر کند.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

پایان هفته گیلانی‌ها صاف و آفتابی

مدیر کل هواشناسی گیلان گفت: آسمان گیلان فردا آفتابی است و دمای هوا به تدریج افزایش می‌یابد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه آسمان گیلان هم اکنون نیمه ابری است گفت: آسمان گیلان...

لاهیجان میزبان اردوی استعدادیابی تیم ملی بسکتبال نوجوانان دختر

اردوی استعدادیابی دختران بسکتبالیست نوجوان زیر ۱۶ سال منطقه ۲ کشور با شرکت بازیکنان ۷ استان به میزبانی باشگاه چای رفاه لاهیجان برگزار شد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرعامل باشگاه چای رفاه لاهیجان و مسئول برگزاری استعدادیابی دختران...

بستری ۱۱ شهروند کرونایی در شبانه روز گذشته در گیلان

امروز تعداد بستری‌های مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های گیلان به ۲۹ نفر رسیده است. به گزارش گیل و دیلم ، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با بستری ۱۱ شهروند گیلانی مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته، در حال...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.