خانهاجتماعیفرخی میکال: وزارت...

فرخی میکال: وزارت بهداشت بیمارستان‌های لاهیجان و سیاهکل را تجهیز نکرده است

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس گفت: وزارت بهداشت به تعهدات خود در قبال تجهیز بیمارستان‌های لاهیجان و سیاهکل عمل نکرده است.

به گزارش گیل و دیلم، رسول فرخی میکال، نماینده مردم سیاهکل و لاهیجان در مجلس شورای اسلامی از عملکرد وزارت بهداشت در رابطه با تأمین نکردن امکانات بهداشت و درمان این شهرستان‌ها انتقاد کرد.

او گفت: پیگیری‌هایی برای راه اندازی مجدد بیمارستان ۲۲ آبان لاهیجان انجام گرفته و وزیر بهداشت قول مساعد برای تجهیز امکانات و حل مشکلات این بیمارستان را داده بود، اما تاکنون اتفاقی در این خصوص نیفتاده است.

این نماینده مجلس یازدهم افزود: همچنین این انتظار وجود دارد که بیمارستان دیلمان هم به بهره برداری برسد تا مردم از این بابت نگرانی نداشته باشند و برای تجهیز بیمارستان سیاهکل هم دستورات لازم را صادر کند و این دستورات به نحوی باشد که در اسرع وقت عملیاتی شوند.

به گفته فرخی، تلاش‌هایی برای بهبود وضعیت بیمارستان‌ها و مراکز درمانی حوزه انتخابیه انجام شده و البته اقدامات مهمی هم صورت پذیرفته است، اما علیرغم این اتفاقات انجام شده قول‌هایی هم برای اختصاص دستگاه‌های دیگری به بیمارستان‌های حوزه انتخابیه داده شده است که تاکنون عملیاتی نشدند.

او تصریح کرد: انتظار می‌رود وزارت بهداشت نسبت به تعهدات خود عمل کند و از آقای وزیر این مطالبه وجود دارد که دانشگاه‌های علوم پزشکی را فعال کند تا در قبال خواسته‌ها و کمبود‌های بهداشت و درمان شهرستان‌ها پاسخگو باشند.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

سوددهی شرکت دخانیات بعداز ۳ سال با تلاش جهادی دکتر شیخان

گیل و دیلم | کسانی که دستی در علم مدیریت دارند متفق القول هستند که اگر زمانی مدیری آشنا به بدنه یک مجموعه، به مدیریت آن مجموعه منصوب شود به جهت آشنایی و احاطه فرد به تمام مسائل مجموعه،...

فعال سیاسی اصلاح طلب : راهکار برون رفت از شرایط فعلی، ترک لجبازی نظام و آغاز اصلاحات جدی با حضور مردم است

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: شرایط کشور با سال ۵۷ شباهت دارد و کشور در آستانه انقلاب است، از برخی جهات شاید صحیح باشد، اما شرایط امروز جامعه تفاوت‌های اساسی و بنیادین با قبل از انقلاب اسلامی دارد. به...

احمدی بیغش، نماینده مجلس: مولدسازی یک زیان غیرقابل جبران و یک بدعت بزرگ در قانون اساسی و ارکان قانونگذاری مملکت است / ریاست مجلس...

احمدی‌بیغش در خصوص مولدسازی گفت: کسی این خسران بزرگ را بیان نکرد، پذیرش مولدسازی و عدم واکنش منطقی نمایندگان مجلس نشان داد که مجلس از مردم عقب‌تر است، ریاست مجلس چرا یک تنه به جای نمایندگان صحبت و امضا...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.