Homeاجتماعیفرمانده انتظامی رودبار...

فرمانده انتظامی رودبار خبر داد؛ اقدام به خودکشی زن ۲۹ ساله از روی سد منجیل/ پلیس مانع شد

فرمانده انتظامی رودبار اظهار داشت: ماموران انتظامی این شهرستان با حضور و اقدام به موقع، مانع از خودکشی یک زن ۲۹ ساله شدند.

به گزارش گیل و دیلم ، سرهنگ عیسی روشن قلب گفت: ماموران انتظامی این شهرستان با حضور و اقدام به موقع، مانع از خودکشی یک زن ۲۹ ساله شدند.

سرهنگ عیسی روشن قلب در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تصمیم فردی به خودکشی در حوالی پارک ساحلی شهر منجیل، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۳ شهرستان رودبار به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی با بیان اینکه پس از حضور پلیس در آدرس محل اعلامی و بررسی‌های صورت گرفته، مشخص شد یک زن جوان قصد پریدن از روی سد منجیل به درون آب را دارد، بیان داشت: ماموران انتظامی با دعوت از فرد مورد نظر به حفظ آرامش و ترغیب وی به جلوگیری از هرگونه اقدام نسنجیده، مانع از خودکشی این شهروند ۲۹ ساله شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان رودبار همچنین خاطرنشان کرد: این فرد در بررسی‌های صورت گرفته، علت و انگیزه خود از این اقدام را مشکلات خانوادگی عنوان کرد.

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به اینکه یاس و ناامیدی، نداشتن اعتماد به نفس در مواجهه با مشکلات زندگی و عدم بهره‌گیری از مشاوره برای حل معضلات روحی ممکن است در نهایت به اقدامات اینچنینی ختم شود، اذعان داشت: مشاوران پلیس در تمامی مقرهای انتظامی، آماده ارائه هرگونه خدمات روانشناختی به شهروندان برای کمک به رفع مشکلات شخصی و خانوادگی آنان هستند.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

ماهیگیری روزنامه اصولگرا از مصاحبه تحریف شده کرباسچی / او از انتخاب یک زن به عنوان رئیس جبهه اصلاحات ناراضی است!

روزنامه جوان در یادداشتی به مصاحبه کرباسچی درباره انتخاب آذر منصوری به عنوان ریاست جبهه اصلاحات پرداخته است آنهم در شرایطی که کرباسچی از تحریف اظهاراتش در این گفتگو روایت کرده است. به گزارش گیل و دیلم ، در ادامه...

آقای رئیسی! به جای این همه سختی سفر برای خود و خانواده و این همه سخنرانی اگر یک تحریم لغو می‌شد، سودمندتر نبود؟

گیل و دیلم | اعتماد نوشت: نقدوبررسی سخنان آقای رییسی در مجمع عمومی سازمان ملل محل نیاز و ضرورت نیست چراکه تاکید بر مواضع جمهوری اسلامی بود و این معانی تاکنون با لحن و ادبیات مختلف از انواع تریبون‌های...

عصبانیت شدید روزنامه اصولگرا از انتصاب وزیر روحانی به عنوان قائم مقام وزیر رئیسی

روزنامه اصولگرای جوان از انتصاب خاوازی، وزیر دولت قبل به عنوان قائم مقام محمدعلی نیکبخت، وزیر جهاد کشاورزی عصبانی شد. به گزارش گیل و دیلم ، روزنامه جوان در این باره نوشت: با توجه به عملکرد ضعیف خاوازی در دوره وزارتش...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.