خانهاجتماعیفرمانده انتظامی رودسر...

فرمانده انتظامی رودسر خبر داد: دستگیری و احضار ۲۵ نفر از اراذل و اوباش در رودسر | پلیس اجازه قدرت‌نمایی نخواهد داد

سرهنگ سید جلال‌الدین جوانمردی، فرمانده انتظامی شهرستان رودسر گفت: در راستای اجرای طرح مقابله با اراذل و اوباش ۱۴ نفر از این افراد شرور دستگیر و ۱۱ نفر از آن‌ها به پلیس امنیت احضار شدند.

به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم ، فرمانده انتظامی شهرستان رودسر گفت: در راستای اجرای طرح مقابله با اراذل و اوباش ۱۴ نفر از این افراد شرور دستگیر و ۱۱ نفر از آن‌ها به پلیس امنیت احضار شدند.

سرهنگ سید جلال‌الدین جوانمردی ضمن هشدار به مخلان نظم و امنیت عمومی در جامعه، اظهار داشت: پلیس اجازه قدرت نمایی و جولان دادن به اراذل و اوباش را نخواهد داد.

وی در ادامه افزود: در راستای اجرای طرح ۲ روزه برخورد با اراذل و اوباش به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان رودسر، شناسایی و کنترل این افراد در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان رودسر گفت: در این طرح ۱۴ نفر از اراذل و اوباش که با ایجاد رعب و وحشت سبب مزاحمت برای شهروندان می‌شدند دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

این مقام انتظامی در ادامه تصریح کرد: در این طرح ۱۱ نفر از اراذل و اوباش شناسنامه‌دار و نوظهور نیز شناسایی و به پلیس امنیت احضار و از آن‌ها در خصوص‌ عدم ارتکاب هرگونه ناهنجاری اجتماعی تعهد اخذ شد.

سرهنگ جوانمردی در پایان خاطرنشان کرد: پلیس به عنوان خادم مردم و در سایه حمایت‌های قضایی با افرادی که برای مردم ایجاد مزاحمت کنند با قدرت و قاطعیت برخورد می‌کند و در این راستا به هیج وجه با قانون‌شکنان مماشات نخواهد کرد

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

پایان هفته گیلانی‌ها صاف و آفتابی

مدیر کل هواشناسی گیلان گفت: آسمان گیلان فردا آفتابی است و دمای هوا به تدریج افزایش می‌یابد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه آسمان گیلان هم اکنون نیمه ابری است گفت: آسمان گیلان...

لاهیجان میزبان اردوی استعدادیابی تیم ملی بسکتبال نوجوانان دختر

اردوی استعدادیابی دختران بسکتبالیست نوجوان زیر ۱۶ سال منطقه ۲ کشور با شرکت بازیکنان ۷ استان به میزبانی باشگاه چای رفاه لاهیجان برگزار شد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرعامل باشگاه چای رفاه لاهیجان و مسئول برگزاری استعدادیابی دختران...

بستری ۱۱ شهروند کرونایی در شبانه روز گذشته در گیلان

امروز تعداد بستری‌های مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های گیلان به ۲۹ نفر رسیده است. به گزارش گیل و دیلم ، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با بستری ۱۱ شهروند گیلانی مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته، در حال...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.