خانهاجتماعیفرمانده انتظامی رودسر...

فرمانده انتظامی رودسر خبر داد: دستگیری اعضای باند ۴ نفره حفاران غیرمجاز در رحیم آباد رودسر

سرهنگ سید جلال‌الدین جوانمردی، فرمانده انتظامی رودسر از شناسایی و دستگیری اعضای باند ۴ نفره حفاران غیرمجاز در بخش رحیم آباد این شهرستان خبر داد.

به گزارش گیل و دیلم ، فرمانده انتظامی رودسر از شناسایی و دستگیری اعضای باند ۴ نفره حفاران غیرمجاز در بخش رحیم آباد این شهرستان خبر داد.

سرهنگ سید جلال‌الدین جوانمردی گفت: مبارزه با سودجویانی که با چپاول میراث گذشتگان به دنبال رسیدن به مطامع نامشروع خود هستند همواره در سرلوحه کار پلیس قرار دارد.

وی افزود: در پی دریافت خبری مبنی بر انجام حفاری غیرمجاز در یکی از روستاهای بخش رحیم‌آباد، بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان رودسر تصریح کرد: ماموران انتظامی پس از اطمینان از صحت موضوع ضمن هماهنگی قضایی به همراه ماموران اداره میراث فرهنگی به محل مورد نظر اعزام و ۴ نفر را حین حفاری غیرمجاز دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان گودالی به طول ۴ متر، عرض ۳ متر و عمق ۳ متر حفاری کرده بودند، اظهار داشت: از متهمان تعدادی از ادوات حفاری از قبیل بیل و گلنگ کشف شد.

وی تصریح کرد: متهمان ۴۰، ۴۶، ۵۰ و ۵۱ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ جوانمردی در پایان با اعلام اینکه میراث فرهنگی مربوط به پیشینه تاریخی هر ملت است و باید به عنوان میراث آیندگان محافظت شود از شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مراتب را بلافاصله از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

پایان هفته گیلانی‌ها صاف و آفتابی

مدیر کل هواشناسی گیلان گفت: آسمان گیلان فردا آفتابی است و دمای هوا به تدریج افزایش می‌یابد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه آسمان گیلان هم اکنون نیمه ابری است گفت: آسمان گیلان...

لاهیجان میزبان اردوی استعدادیابی تیم ملی بسکتبال نوجوانان دختر

اردوی استعدادیابی دختران بسکتبالیست نوجوان زیر ۱۶ سال منطقه ۲ کشور با شرکت بازیکنان ۷ استان به میزبانی باشگاه چای رفاه لاهیجان برگزار شد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرعامل باشگاه چای رفاه لاهیجان و مسئول برگزاری استعدادیابی دختران...

بستری ۱۱ شهروند کرونایی در شبانه روز گذشته در گیلان

امروز تعداد بستری‌های مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های گیلان به ۲۹ نفر رسیده است. به گزارش گیل و دیلم ، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با بستری ۱۱ شهروند گیلانی مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته، در حال...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.