خانهاجتماعیفرمانده انتظامی گیلان:...

فرمانده انتظامی گیلان: ۱۷ نفر از برهم زنندگان امنیت عمومی در چهارشنبه آخر سال دستگیر شدند

فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به مصدومیت ۱۳۰ نفر از شهروندان در حوادث چهارشنبه آخر سال از دستگیری ۱۷ نفر از برهم زنندگان امنیت عمومی در این استان خبر داد.

به گزارش گیل و دیلم ، سردار عزیزاله ملکی امروز و در جمع خبرنگاران از همکاری و همراهی مردم گیلان با پلیس در تأمین امنیت چهارشنبه آخر سال قدردانی کرد و گفت: شب گذشته ۱۷ نفر از مخلان نظم و امنیت برای شهروندان گیلانی توسط پلیس دستگیر شدند.

وی ضمن ابراز رضایت از وضعیت امنیتی گیلان در چهارشنبه آخر سال، افزود: امنیت اجتماعی یکی از اصلی‌ترین نیازهای جوامع بشری در توسعه، پیشرفت و سلامت اجتماعی است.

سردار ملکی با بیان اینکه نقش شهروندان در تثبیت امنیت و تحقق جامعه مردم محور بسیار تأثیرگذار است، ادامه داد: با تدابیر و تمهیدات صورت گرفته توسط پلیس و سایر دستگاه‌های مربوطه چهارشنبه سوری امسال بدون مشکل حاد سپری شد.

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه پلیس از مردم و برای مردم است، اضافه کرد: تحت هیچ شرایط اجازه ایجاد ناامنی و مزاحمت برای شهروندان را به افراد مخل نظم و امنیت نمی‌دهد.

سردار ملکی با اشاره به کشف بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار عدد انواع مواد محترقه تصریح کرد: در این راستا ۳۲ نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

وی از مجروحیت ۱۳۰ گیلانی بر اثر آتش بازی‌های شب چهارشنبه آخر سال مصدوم شدند، اضافه کرد: ۲ نفر توسط عوامل اورژانس در محل مداوا و ۱۲۸ نفر نیز برای روند درمان در بیمارستان بستری شدند

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

سیاستگذاران باید پوشش جدید خانم‌ها را بپذیرند/ اگر می‌خواهید عزتتان حفظ شود، نادیده بگیرید

قرایی مقدم جامعه شناس می‌گوید: نسل جدید دیگر نسل پیرویی نیست و باید نوع لباس پوشیدن آن‌ها و روسروی نداشتن آن‌ها را به عنوان بخشی از جامعه جدید پذیرفت و مسئولیان اگر نمی‌خواهند عزتشان از بین برود، این مسئله...

مدیرکل صمت گیلان خبر داد: پلمب ۵ واحد صنفی گیلان به علت عدم رعایت قانون حجاب

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از برخورد قاطع با بی‌حجابی در حوزه صنفی خبر داد و گفت: بیش از ۵ واحد صنفی در رشت به علت عدم رعایت عفاف و حجاب پلمب شدند. به گزارش گیل و دیلم...

هشدار حفاظت محیط زیست گیلان، خطر آتش سوزی در مناطق جنگلی و تالابی

مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان از مردم و مسافران خواست از روشن کردن آتش در عرصه‌های طبیعی، نهم و دهم فروردین به دلیل وزش باد گرم خودداری کنند. به گزارش گیل و دیلم ،حمزه عشوری گفت : با توجه به...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.