خانهاجتماعیمحمدحسن آصفری :...

محمدحسن آصفری : مسئولان نسبت به مسمومیت دانش‌آموزان بی‌تفاوت نیستند

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: مسئولان نسبت به موضوع مسمومیت دانش‌آموزان بی‌تفاوت نیستند و همه دستگاه‌های مسئول پیگیر علت این مسئله هستند.

به گزارش گیل و دیلم ، محمدحسن آصفری در گفتگویی، با اشاره به اینکه موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک مسئله بسیار مهم و حساس است، اظهار داشت: این اقدامات حاکی از آسیب‌پذیری ما در حوزه بیولوژیک است و ما نباید نسبت به این قضیه غافل باشیم.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سازمان پدافند غیرعامل باید به این موضوع ورود جدی کند. همچنین دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی به موضوع مسمومیت دانش آموزان ورود کردند و اقدامات جدی انجام دادند تا هر چه زودتر عامل یا عاملان این موضوع شناسایی شوند.

وی ادامه داد: پس از شناسایی عامل یا عاملان مسمومیت دانش آموزان در برخی از نقاط کشورمان، لازم است برخورد قاطع با آنان شود.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس بیان کرد: مسئولان نسبت به موضوع مسمومیت دانش‌آموزان بی‌تفاوت نیستند. همه دستگاه‌های مسئول و به طور ویژه مسئولان دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی کشور به طور جدی به این موضوع ورود کردند و پیگیری دقیق علت این موضوع را در دستورکار دارند.

آصفری با تاکید بر اینکه ما نباید اجازه دهیم نگرانی خانواده‌ها بیشتر شود و باید زودتر عوامل مسمومیت دانش‌آموزان شناسایی شوند، گفت: به اعتقاد بنده مسمومیت دانش‌آموزان یک اقدام بیولوژیکی است و باید عاملان این کار و علت اصلی آن به طور دقیق مشخص شوند.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

آغاز دوباره بارش باران در گیلان از فردا

بارش تناوبی باران در مناطق مختلف گیلان از فردا به مدت ۳ روز ادامه دارد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: آسمان استان در شرایط فعلی صاف تا نیمه ابریست، اما از فردا بارش تناوبی باران...

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان خبر داد : تردد نوروزی ۱.۵ میلیون خودرو در محورهای گیلان/ افزایش ۱۵ درصدی حجم ورودی ها

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، با بیان اینکه همزمان با آغاز طرح نوروزی، شاهد تردد یک میلیون و ۵۱۹ هزار و ۶ وسیله نقلیه در محورهای استان بودیم، گفت: بالغ بر ۸۸۴ هزار خودرو وارد گیلان...

مدیرعامل هلال احمر گیلان خبر داد : امدادرسانی به ۱۷۳ حادثه دیده از ابتدای طرح امداد نوروزی در گیلان

مدیرعامل هلال احمر گیلان گفت: از آغاز اجرای طرح امداد و نجات نوروزی هلال احمر در این استان به ۱۷۳ نفر حادثه‌دیده در ۵۷ مورد حادثه امدادرسانی شده است. به گزارش گیل و دیلم ، سیاوش غلامی در گفت وگو با...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.