خانهاجتماعیمدیرعامل برق منطقه ای...

مدیرعامل برق منطقه ای گیلان خبر داد : تخلیه ۹۳ درصدی سوخت مازوت نیروگاه لوشان

مدیرعامل برق منطقه ای گیلان با بیان اینکه ۲۸ میلیون لیتر نیروگاه شهید بهشتی لوشان تخلیه شده است، گفت: پس از تخلیه کامل سوخت، عملیات شستشوی مخازن و عملیات ذخیره سازی گازوئیل در مخازن انجام خواهد شد.

به گزارش گیل و دیلم ، بهمن داراب زاده در گفت وگو با خبرنگاران، از اتمام عملیات تخلیه سوخت مازوت مخازن نیروگاه لوشان خبر داد و اظهار کرد: با اجرای پروژه تخلیه مخازن سوخت مازوت نیروگاه شهید بهشتی لوشان بیش از ۲۸ میلیون لیتر از ۳۰ میلیون لیتر سوخت مازوت ذخیره شده در مخازن نیروگاه شهید بهشتی لوشان تخلیه شد.

وی با اشاره به تخلیه بیش از ۹۳ درصدی ظرفیت مخازن، افزود: حدود ۱.۶ میلیون لیتر از مخازن سوخت مازوت نیروگاه تخلیه نشده است.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای گیلان ادامه داد: عدم تخیله حجم باقی مانده به دلیل انجام بررسی های لازم و آزمایشات مورد نیاز در خصوص قابل استفاده بودن یا نبودن سوخت موجود در ته مخازن است که خوشبختانه نتیجه تحقیقات نشان داد که سوخت باقیمانده در ته مخازن قابل استفاده برای نیروگاه است.

داراب زاده تصریح کرد: اقدام سریع برای تخلیه اندک سوخت باقی مانده انجام خواهد شد و پس از تخلیه کامل سوخت، عملیات شستشوی مخازن و عملیات ذخیره سازی گازوئیل در مخازن انجام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، نیروگاه ۳۶۰ مگاواتی لوشان در زمینی به مساحت ۵۲ هکتار در شهر لوشان واقع است

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

ورود ۳۱۱ هزار خودرو به گیلان در آخر هفته

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از ورود ۳۱۱ هزار و ۷۲۶ وسیله نقلیه به استان گیلان طی چهار روز گذشته خبر داد و گفت: شاهد رشد ۴۱ درصدی ورود به استان هستیم. به گزارش گیل و دیلم...

ترافیک روان در جاده‌های گیلان

رییس پلیس راه گیلان از ترافیک عادی و روان در همه جاده‌های ورودی و خروجی استان خبر داد. به گزارش گیل و دیلم ، سرهنگ جاور صفاری گفت: به رغم تعطیلات پیش رو و ورود مسافران به گیلان، هم اکنون...

نماینده مجلس: اطرافیان رئیسی افرادی را برای پست‌های مهم سفارش می‌کنند که توانایی اداره بخشداری را هم ندارند

حبیب‌الله دهمرده نماینده زابل در مجلس یازدهم با انتقاد از مدیران دولت رئیسی می‌گوید: فردی که برای وزارت و استانداری انتخاب می‌شود باید توانمندی داشته باشد که بتواند بار‌های سنگین وزارتخانه و استانداری را به دوش بکشد. انتخاب بد...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.