Homeاقتصادیمدیرعامل شرکت توزیع...

مدیرعامل شرکت توزیع برق: امسال در گیلان ۱۴ بار رکورد مصرف برق در تابستان شکست

مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان گفت: امسال ۱۴ بار رکورد مصرف برق شکسته شد.

به گزارش گیل و دیلم ، محمدتقی مهدی زاده در نشست خبری که در سالن پیامبر اعظم(ص) برگزار شد، اظهار کرد: شرکت توزیع برق گیلان امسال سال سنگینی هم در حوزه مصرف می گذراند و از سرقت ها بسیار آسیب دیده است.

وی افزود: تعداد سوختگی ترانس ها نیز بسیار زیاد بود و توازن را به هم زد.

مهدی زاده با بیان اینکه امسال ۱۴ بار رکورد مصرف نسبت به سال گذشته شکسته شد، تصریح کرد: از یک میلیون قبوضی که صادر شده است، تعداد یک سوم آن صفر یا بستانکار بودند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان گفت: امسال نسبت به سال گذشته ۳ درجه افزایش دما داشتیم و از طرف دیگر سرقت ها، مدیریت را سخت کرده بود.

وی افزود: اگر دنبال آسایش نسبی هستیم باید تعامل داشته باشیم و امیدواریم به کمک رسانه‌ها زمان باقی مانده که هنوز پیک را در پیش داریم به خوبی سپری کنیم.

وی با بیان اینکه سال گذشته ۱۴ شهریور ماه پیک مصرف بود بنابراین امسال ایام پس از این هم روزهای پیک در پیش خواهیم داشت، خاطرنشان کرد: در سال گذشته هم سرقت سیم های برق زیاد صورت گرفت و همچنان تعداد سارقین رو به رشد است.

مهدی زاده گفت: متاسفانه دیگر سارقان ساعت نمی شناسند و در همه ساعت ها شاهد سرقت کابل برق هستیم

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

ماهیگیری روزنامه اصولگرا از مصاحبه تحریف شده کرباسچی / او از انتخاب یک زن به عنوان رئیس جبهه اصلاحات ناراضی است!

روزنامه جوان در یادداشتی به مصاحبه کرباسچی درباره انتخاب آذر منصوری به عنوان ریاست جبهه اصلاحات پرداخته است آنهم در شرایطی که کرباسچی از تحریف اظهاراتش در این گفتگو روایت کرده است. به گزارش گیل و دیلم ، در ادامه...

آقای رئیسی! به جای این همه سختی سفر برای خود و خانواده و این همه سخنرانی اگر یک تحریم لغو می‌شد، سودمندتر نبود؟

گیل و دیلم | اعتماد نوشت: نقدوبررسی سخنان آقای رییسی در مجمع عمومی سازمان ملل محل نیاز و ضرورت نیست چراکه تاکید بر مواضع جمهوری اسلامی بود و این معانی تاکنون با لحن و ادبیات مختلف از انواع تریبون‌های...

عصبانیت شدید روزنامه اصولگرا از انتصاب وزیر روحانی به عنوان قائم مقام وزیر رئیسی

روزنامه اصولگرای جوان از انتصاب خاوازی، وزیر دولت قبل به عنوان قائم مقام محمدعلی نیکبخت، وزیر جهاد کشاورزی عصبانی شد. به گزارش گیل و دیلم ، روزنامه جوان در این باره نوشت: با توجه به عملکرد ضعیف خاوازی در دوره وزارتش...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.