Homeاقتصادیمدیرعامل شرکت گاز...

مدیرعامل شرکت گاز گیلان خبر داد: شناسایی ۶۸۰۰ مشترک پرمصرف گاز در گیلان

مدیرعامل شرکت گاز گیلان، از شناسایی بیش از ۶۸۰۰ مشترک پرمصرف در گیلان خبر داد و تصریح کرد: گاز بیش از ۳۰۰ مشترک را قطع کردیم که با تعهد وصل شد.

به گزارش گیل و دیلم ، عیسی جمال نیکویی، ضمن تشکر از مردم برای همکاری با شرکت گاز استان گیلان، اظهار کرد: در تعطیلی ادارات و دستگاه های دولتی طی پنجشنبه ابتدایی دی ماه موفق به ذخیره بیش از ۱۹۹ هزار مترمکعبی گاز شدیم.

وی با اشاره به تعطیلی ادارات و سازمان ها و دستگاه های دولتی و بانک ها و… طی امروز، ۲۲ دی ماه، افزود: پیش بینی می کنیم بتوانیم بیش از ۳۰۰ هزار مترمکعب گاز را ذخیره کنیم.

مدیرعامل شرکت گاز گیلان در گفت وگوی ویژه خبری باران، تعطیلی ادارات و سازمان ها را موجب کاهش مصرف انرژی در بخش حمل و نقل نیز دانست و اضافه کرد: استاندارد دمای آسایش بین ۱۸ تا ۲۱ درجه سانتیگراد برای خانه هاست، اما تجربه نشان می دهد که مردم گیلان دمای ۲۵ درجه سانتیگراد را دمای آسایش می دانند و لذا باید به سمت ۲۱ درجه برویم.

جمال نیکویی، از مردم خواست در ایام پیک مصرف بیشتر از لباس گرم استفاده کنند تا بتوانیم صنایع را به چرخه تولید بازگردانیم و گفت: ناچاریم برای پایدار نگه داشتن گاز در بخش خانگی، صنایع را محدود کنیم.

وی با بیان اینکه در شبانه روز گذشته بیش از ۲۶ میلیون مترمکعب گاز در گیلان مصرف شده است، خاطرنشان کرد: این در حالی است که شنبه همین هفته ۲۰ میلیون مترمکعب مصرف داشتیم که نشان می دهد شش میلیون مترمکعب معادل مصرف نیروگاه های استان در فصل تابستان افزایش مصرف داشتیم.

مدیرعامل شرکت گاز گیلان مصرف روزانه صنایع استان را بیش از یک میلیون مترمکعب دانست و تاکید کرد: با این شش میلیون مترمکعب افزایش، می توانستیم صنایع استان را شش روز فعال نگه داریم.

وی در ادامه از شناسایی بیش از ۶۸۰۰ مشترک پرمصرف در گیلان خبر داد و تصریح کرد: پلکان مصرف فقط برای بخش خانگی است و لذا برای مشترکین پرمصرف پلکان های ۱۱ و ۱۲ پیامک خطر قطع گاز فرستادیم و گاز بیش از ۳۰۰ مشترک را قطع کردیم که با تعهد وصل شد، اما در صورت تکرار این قطعی طولانی تر خواهد بود.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

نیکفر سرپرست باشگاه سپاهان شد

هیأت مدیره باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به دنبال استعفای محمدرضا ساکت تشکیل جلسه داد و منوچهر نیکفر را به سمت سرپرستی این باشگاه منصوب کرد. به گزارش گیل و دیلم ، روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، روز پنجشنبه اعلام...

مدیر کل صمت استان گیلان خبر داد؛ سلب صلاحیت ۴ معدن متخلف در گیلان

مدیرکل صمت استان گیلان از سلب امتیاز ۴ معدن استان به دلیل عدم ایفای تعهدات فنی و مالی خبر داد. به گزارش گیل و دیلم ، تیمور پورحیدری بعد از ظهر پنجشنبه در جلسه شورای معادن ضمن اعلام خبر سلب...

با حکم مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان؛ سرپرست معاونت امور فرهنگی و رسانه‌ای ارشاد گیلان منصوب شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با صدور حکمی «قاسم مصفا» را با حفظ سمت، به عنوان سرپرست معاونت امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان منصوب کرد. به گزارش گیل و دیلم ، امیرحسین طاهری...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.