خانهاجتماعیمدیرعامل شرکت گاز...

مدیرعامل شرکت گاز گیلان مطرح کرد؛ کاهش ۳ درصدی مصرف گاز در گیلان

مدیرعامل شرکت گاز گیلان با اشاره به مصرف بیش از ۲۳ میلیون و ۶۰۰ هزار مترمکعب گاز طی شبانه روز گذشته در استان گفت: میزان مصرف ۳ درصد کاهش یافته است.

به گزارش گیل و دیلم ،عیسی جمال نیکویی در گفتگویی با اشاره به آخرین آمار میزان مصرف گاز در استان گیلان اظهار کرد: در شبانه روز گذشته بیش از ۲۳ میلیون ۶۰۰ هزار متر مکعب گاز در گیلان مصرف شده است.

وی با بیان اینکه بخش خانگی بیشترین سهم را در مصرف گاز داشته است، افزود: از ۲۳ میلیون و ۶۰۰ هزار متر مکعب میزان مصرفی گاز استان گیلان ۱۷ میلیون و ۵۰۰ هزار متر مکعب سهم مصارف خانگی بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز گیلان از کاهش ۳ درصدی مصرف گاز به نسبت هفته گذشته در این استان خبر داد و اضافه کرد: با توجه به برودت هوا پیش بینی می‌شود که با افزایش مصرف گاز روبرو شویم.

جمال نیکویی با اشاره به نقش مردم در تداوم پایداری انرژی، بیان کرد: همکاری مردم در کاهش مصرف و تداوم پایداری انرژی بسیار اثربخش است.

وی با اشاره به اینکه مردم به پویش «هر خانه یک اتاق گرم» بپیوندند، افزود: کاهش و مدیریت مصرف، پوشیدن لباس گرم و تعادل سازی دمای خانه به ۲۱ درجه به مشترکین مصارف خانگی توصیه می‌شود.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

سوددهی شرکت دخانیات بعداز ۳ سال با تلاش جهادی دکتر شیخان

گیل و دیلم | کسانی که دستی در علم مدیریت دارند متفق القول هستند که اگر زمانی مدیری آشنا به بدنه یک مجموعه، به مدیریت آن مجموعه منصوب شود به جهت آشنایی و احاطه فرد به تمام مسائل مجموعه،...

فعال سیاسی اصلاح طلب : راهکار برون رفت از شرایط فعلی، ترک لجبازی نظام و آغاز اصلاحات جدی با حضور مردم است

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: شرایط کشور با سال ۵۷ شباهت دارد و کشور در آستانه انقلاب است، از برخی جهات شاید صحیح باشد، اما شرایط امروز جامعه تفاوت‌های اساسی و بنیادین با قبل از انقلاب اسلامی دارد. به...

احمدی بیغش، نماینده مجلس: مولدسازی یک زیان غیرقابل جبران و یک بدعت بزرگ در قانون اساسی و ارکان قانونگذاری مملکت است / ریاست مجلس...

احمدی‌بیغش در خصوص مولدسازی گفت: کسی این خسران بزرگ را بیان نکرد، پذیرش مولدسازی و عدم واکنش منطقی نمایندگان مجلس نشان داد که مجلس از مردم عقب‌تر است، ریاست مجلس چرا یک تنه به جای نمایندگان صحبت و امضا...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.