خانهاقتصادیمدیرعامل شرکت گاز...

مدیرعامل شرکت گاز گیلان: ۷۵ درصد مصرف گاز گیلان در بخش خانگی است/ بهینه سازی ۱۵۰ موتورخانه

مدیرعامل شرکت گاز گیلان، ۷۰ تا ۷۵ درصد مصارف گاز در کل استان را در بخش خانگی و تجاری عادی و غیر عمده دانست و گفت: هم استانی ها در پیک سرمای پیش رو بیشترین مدیریت مصرف را داشته باشند تا گاز صنایع و سایر صنوف را مانند خانه ها پایدار نگه داریم.

به گزارش گیل و دیلم ، عیسی جمال نیکویی، با بیان اینکه در شبانه روز گذشته ۲۲ میلیون و ۸۵۰ هزار مترمکعب گاز در استان گیلان مصرف شده است، اظهار کرد: این میزان مصرف نسبت به دو روز قبل یک دهم درصد افزایش داشته است.

وی از پیش بینی کاهش دما و برودت هوا طی روزهای آتی خبر داد و گفت: احتمال افزایش مصارف گاز در بخش خانگی تا ۱۹ میلیون مترمکعب وجود دارد لذا هم استانی ها در این پیک سرما نیز بیشترین مدیریت مصرف را داشته باشند تا گاز صنایع و سایر صنوف را مانند خانه ها پایدار نگه داریم.

مدیرعامل شرکت گاز گیلان در گفت وگوی ویژه خبری، ۷۰ تا ۷۵ درصد مصارف گاز در کل استان را در بخش خانگی و تجاری عادی و غیر عمده دانست و عنوان کرد: مصرف کنندگان گاز طبیعی می توانند با مدیریت مصرف گاز خود، استفاده از لباس مناسب در خانه ها و رعایت دمای آسایش ۲۱ درجه ضمن کاهش هزینه ها، شرکت گاز را در جهت ارائه خدمات هرچه بهتر یاری کنند.

جمال نیکویی درخصوص طرح اصلاح و بهینه سازی موتورخانه ها نیز یادآور شد: در این طرح که توسط شرکت ملی گاز ایران در سراسر کشور در جریان است، بهینه سازی موتورخانه های مشترکین خانگی، تجاری، اداری و مدارس با هزینه شرکت ملی گاز و به صورت رایگان توسط مجریان ذیصلاح انجام می شود.

وی ادامه داد: طرح اصلاح و بهینه سازی موتورخانه ها شامل سه بخش عایق‌کاری کلیه لوله های آب گرم، مخازن و کویل ها، تنظیم و سرویس مشعل و نصب ضدرسوب الکترونیکی می باشد که تاکنون مبلغی بالغ بر هفت میلیارد ریال در این خصوص در گیلان هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت گاز گیلان با بیان اینکه از آغاز اجرای طرح مذکور در استان تاکنون بهینه سازی لازم بر روی ۱۵۰ موتورخانه اجرایی شده است، خاطرنشان کرد: با بررسی روند مصرف موتورخانه های بهینه شده، انتظار می رود به میزان ۲۵ تا ۳۰ درصد مصرف گاز در دوره مشابه صرفه جویی شود.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

سوددهی شرکت دخانیات بعداز ۳ سال با تلاش جهادی دکتر شیخان

گیل و دیلم | کسانی که دستی در علم مدیریت دارند متفق القول هستند که اگر زمانی مدیری آشنا به بدنه یک مجموعه، به مدیریت آن مجموعه منصوب شود به جهت آشنایی و احاطه فرد به تمام مسائل مجموعه،...

فعال سیاسی اصلاح طلب : راهکار برون رفت از شرایط فعلی، ترک لجبازی نظام و آغاز اصلاحات جدی با حضور مردم است

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: شرایط کشور با سال ۵۷ شباهت دارد و کشور در آستانه انقلاب است، از برخی جهات شاید صحیح باشد، اما شرایط امروز جامعه تفاوت‌های اساسی و بنیادین با قبل از انقلاب اسلامی دارد. به...

احمدی بیغش، نماینده مجلس: مولدسازی یک زیان غیرقابل جبران و یک بدعت بزرگ در قانون اساسی و ارکان قانونگذاری مملکت است / ریاست مجلس...

احمدی‌بیغش در خصوص مولدسازی گفت: کسی این خسران بزرگ را بیان نکرد، پذیرش مولدسازی و عدم واکنش منطقی نمایندگان مجلس نشان داد که مجلس از مردم عقب‌تر است، ریاست مجلس چرا یک تنه به جای نمایندگان صحبت و امضا...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.