خانهاقتصادیمدیرکل تعزیرات حکومتی...

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان خبر داد: جریمه یک میلیاردی برای قاچاق روغن خوراکی

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از جریمه یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریالی نگهداری روغن خوراکی قاچاق خبر داد و گفت: علاوه بر ضبط کالای مکشوفه، متهم به مجازات نقدی محکوم شد.

به گزارش گیل و دیلم مرتضی امینی در گفت وگویی، از کشف کالای قاچاق خبر داد و اظهار کرد: پلیس امنیت عمومی استان گیلان طی بازرسی از یک انبار مقادیر زیادی روغن خوراکی قاچاق کشف و ضبط کرده است.

وی با بیان اینکه پس از تهیه صورت جلسه پرونده تخلف مذکور به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارسال شد، تصریح کرد: در همین راستا پرونده در دستور کار شعب ویژه قاچاق کالا و ارز این اداره کل قرار گرفت.

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از جریمه یک میلیارد و ۳۳۷ میلیون و ۵۲۰ هزار ریالی متهم خبر داد و خاطرنشان کرد: پس از احضار متهم و استماع دفاعیات بلاوجه وی، شعبه اتهام انتسابی را وارد دانسته و متخلف را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به مجازات نقدی محکوم کرد.

امینی همچنین از مجازات ۱۴ میلیارد و ۵۸۱ میلیون و ۶۸۱ هزار و ۹۱۰ ریالی برای گرانفروشی روغن موتور در رشت خبر داد و گفت: در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان و کنترل و نظارت بر اصناف، بازرسین سازمان صمت در بازرسی از یک واحد صنفی و احراز گرانفروشی، برای این واحد متخلف پرونده تشکیل دادند.

وی خاطرنشان کرد: شعبه تعزیرات حکومتی استان پس از احضار متهم، تفهیم اتهام و استماع دفاعیات وی، این واحد متخلف را به دلیل گرانفروشی علاوه بر پلمب، به پرداخت مجازات نقدی محکوم کرد و رای مزبور اجرا شد.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

رشیدی کوچی، نماینده مجلس: اساسا طرح و کمیسیونی به نام صیانت در مجلس وجود ندارد / برخی از همکاران باید پاسخ دهند که چرا...

یک عضو کمیسیون مشترک صیانت در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تا جایی که بنده و سایر همکارانم در جریان هستیم اساسا طرح یا کمیسیون ویژه‌ای تحت عنوان صیانت در مجلس وجود نداشته و برخی از همکاران باید پاسخ...

ترقی، عضو ارشد حزب موتلفه : تنها ۲ درصد مردم با اینترنت کار می‌کنند؛ فقط برای این ۲ درصد، اینترنت را به مساله اصلی...

یک چهره سیاسی اصولگرا اظهار کرد: در حال حاضر فقط ۲ درصد از مردم با اینترنت کار می‌کنند، تمام اقتصاد کشور از طریق اینترنت انجام نمی‌شود و ۹۸ درصد در جای دیگری است. فقط برای ۲ درصد به مساله...

بستری ۱۲ بیمار کرونایی جدید در شبانه روز گذشته در گیلان

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: تعداد بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های گیلان به ۲۷ نفر رسیده است. به گزارش گیل و دیلم ، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با بستری ۱۲ شهروند گیلانی مبتلا به کرونا در...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.