خانهاقتصادیمدیرکل تعزیرات حکومتی...

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان خبر داد: کشف و ضبط کالای قاچاق از یک نمایندگی لوازم خانگی در رشت

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان گفت: اکیپ گشت مشترک تعزیرات حکومتی استان از یک نمایندگی لوازم خانگی در رشت بازدید به عمل آوردند که در این راستا بیش از یک کانتینر کالای لوازم خانگی قاچاق کشف و ضبط شد.

به گزارش گیل و دیلم ، مرتضی امینی در گفت وگو با خبرنگاران، از کشف و ضبط لوازم خانگی قاچاق خبر داد و اظهار کرد: در راستای تداوم و استمرار گشت های مشترک، کشف و ضبط و لوازم خانگی قاچاق از یک فروشگاه در رشت انجام شد.

وی افزود: اکیپ گشت مشترک تعزیرات حکومتی گیلان به همراه بازرسان سازمان صمت و پلیس اماکن از یک نمایندگی لوازم خانگی بازدید به عمل آوردند که در این راستا بیش از یک کانتینر کالای لوازم خانگی قاچاق کشف و ضبط شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان، با بیان اینکه گزارش مزبور جهت سیر مراحل قانونی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارسال شد، خاطرنشان کرد: این فروشگاه پلمب شد.

امینی، همچنین از کشف انبار بزرگ لاستیک خارج از شبکه خبر داد و اضافه کرد: بازرسان تعزیرات حکومتی در بازرسی‌های به عمل آمده یک انبار بزرگ لاستیک دولتی اتومبیل خارج از شبکه را در یکی از شهرستان استان کشف و ضبط کردند.

وی گفت: پرونده این ۲۰۰۰ حلقه لاستیک کشف شده برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارجاع و به آن رسیدگی شد

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

مسعود پزشکیان، نماینده تبریز: حاکمیت در بحث حجاب دخالت نکند

نماینده تبریز در مجلس گفت: اصولا حاکمیت نباید در بحث حجاب دخالت کند. در قرآن هم توصیه حجاب به زنان مومن و همسران رسول خداست. مسعود پزشکیان، نماینده تبریز در مجلس در مورد لایحه عفاف و حجاب، گفت: رفتار انسان...

سیدحسن خمینی: ما «جمهوری اسلامی» هستیم؛ امارت اسلامی، خلافت اسلامی و حتی حکومت اسلامی نیستیم

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در دیدار اعضای ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(س) تأکید کرد: ما «جمهوری اسلامی» هستیم و امارت اسلامی، خلافت اسلامی و حتی حکومت اسلامی نیستیم. نتیجه انقلاب جمهوری اسلامی است و اگر به...

هشدار کوچکی نژاد نسبت به حذف ارز ٢٨۵٠٠ تومانی ؛ دوباره جهش قیمتی رخ می‌دهد | دو سال از عمر دولت گذشته نتیجه جراحی‌ها...

عضو کمیسیون برنامه و بودجه اظهار داشت: معتقدم دولت نباید به این شکل با ارز بازی می‌کرد اما اگر حالا بخواهد ارز ترجیحی را قطع کند باید منتظر جهش قیمتی هم باشد. به گزارش گیل و دیلم به نقل از...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.