خانهاجتماعیمدیرکل راهداری گیلان:...

مدیرکل راهداری گیلان: بارش برف در محورهای کوهستانی گیلان ۵۰ تا ۱۰۰ سانت است

مدیرکل راهداری گیلان، از بارش ۲۰ تا ۷۰ سانتی برف در ۱۵ محور گیلان خبر داد و گفت: بارش برف در محور بره سر – قوشه لانه – کلیشم نیز به ۱۰۰ سانت رسیده است.

به گزارش گیل و دیلم ، غلامعلی نیک فهم در گفت وگویی، از بارش شدید برف در محور اسالم – خلخال با حداکثر ارتفاع ۷۵ سانت خبر داد و اظهار کرد: بارش برف در محور بره سر – قوشه لانه – کلیشم نیز به ۱۰۰ سانت رسیده است.

وی با اشاره به بارش شدید برف در محورهای شفت – امامزاده ابراهیم – امامزاده اسحاق، زیاز – شوک، رودسر – لات محله و سی پل – شویل با حداکثر ارتفاع ۴۰ سانت، تصریح کرد: در محور پونل – خلخال و محور اطاقور – خرما ۶۰ سانت و در محور لنگرود – ملکوت ۷۰ سانت برف باریده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان از بارش ۲۰ تا ۵۰ سانتی برف در محورهای سیاهکل – دیلمان، فومن – ماسوله، ماسال – گیلوان، رستم آباد – حشمت آباد، بلوردکان – خصیب دشت، شوک – ملکوت و بهارستان – آقچای خبر داد و خاطرنشان کرد: شاهد سفیدپوش شدن محور آستانه اشرفیه – لاهیجان – لنگرود هستیم.

نیک فهم با اشاره به بارش شدید برف و کولاک در گردنه الماس و بارش ۲۵ سانتیمتری در گردنه حیران، گفت: شاهد بارش برف در شهرستان های رودبار، لاهیجان، سیاهکل، فومن، شفت و صومعه سرا هستیم.

وی با بیان اینکه در سایر محورهای مواصلاتی گیلان باران می بارد، تصریح کرد: محور پونل – خلخال به دلیل احتمال ریزش بهمن و نبود ایمنی کافی مسدود بوده و تردد در محور طارم – زنجان فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

مدیرکل راهداری گیلان از تداوم ترافیک در سایر محورهای مواصلاتی استان گیلان خبر داد و خاطرنشان کرد: برای تردد در جاده های کوهستانی و برفگیر حتما زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشید

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

سیاستگذاران باید پوشش جدید خانم‌ها را بپذیرند/ اگر می‌خواهید عزتتان حفظ شود، نادیده بگیرید

قرایی مقدم جامعه شناس می‌گوید: نسل جدید دیگر نسل پیرویی نیست و باید نوع لباس پوشیدن آن‌ها و روسروی نداشتن آن‌ها را به عنوان بخشی از جامعه جدید پذیرفت و مسئولیان اگر نمی‌خواهند عزتشان از بین برود، این مسئله...

مدیرکل صمت گیلان خبر داد: پلمب ۵ واحد صنفی گیلان به علت عدم رعایت قانون حجاب

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از برخورد قاطع با بی‌حجابی در حوزه صنفی خبر داد و گفت: بیش از ۵ واحد صنفی در رشت به علت عدم رعایت عفاف و حجاب پلمب شدند. به گزارش گیل و دیلم...

هشدار حفاظت محیط زیست گیلان، خطر آتش سوزی در مناطق جنگلی و تالابی

مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان از مردم و مسافران خواست از روشن کردن آتش در عرصه‌های طبیعی، نهم و دهم فروردین به دلیل وزش باد گرم خودداری کنند. به گزارش گیل و دیلم ،حمزه عشوری گفت : با توجه به...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.