Homeسیاسیمدیرکل مدیریت بحران...

مدیرکل مدیریت بحران گیلان خبر داد : بارش باران و وزش باد ادامه دارد/ستادهای شهرستانی مدیریت بحران تشکیل شده است

مدیرکل مدیریت بحران گیلان، از صدور هشدار سطح زرد هواشناسی برای روزهای پنجشنبه و جمعه خبر داد و گفت: بارش باران و وزش باد تا پایان هفته ادامه دارد، اما همه فرمانداران پای کار هستند و ستادهای شهرستانی مدیریت بحران تشکیل شده است.

به گزارش گیل و دیلم ، امیر مرادی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به آغاز بارش‌ها در استان گیلان از عصر روز گذشته، اظهار کرد: بارندگی‌ها ادامه دارد و ۱۵۰ میلیمتر باران در تالش به ثبت رسیده است.

وی با اشاره به صدور هشدار سطح نارنجی هواشناسی تا پایان وقت امروز، دوشنبه، ۲۰ شهریور، افزود: بارش‌ها در غرب و ارتفاعات و شرق استان در مناطق ساحلی بوده است.

مدیر کل مدیریت بحران گیلان با بیان اینکه در آستارا هم بارش ۱۰۰ میلیمتری به ثبت رسیده است، تصریح کرد: در بیشتر شهرها تا ۸۰ میلیمتر باران باریده است.

مرادی از سیلابی شدن ۱۱ رشته رودخانه در تالش خبر داد و بیان کرد: خوشبختانه همه دستگاه‌های خدمات رسان عضو ستاد بحران با محوریت فرمانداران در آماده باش کامل هستند؛ همچنین با توجه به لایروبی‌های انجام شده، شاهد هیچگونه خسارت ناشی از سیلاب نیستیم.

وی با اشاره به خسارت دیدن یک راه روستایی در جوکندان تالش، اضافه کرد: عوامل راهداری با ماشین آلات ویژه در منطقه حضور دارند و تردد را امکان پذیر کرده‌اند.

مدیرکل مدیریت بحران گیلان از گل آلود شدن آب شهر ماسوله خبر داد و خاطرنشان کرد: از عصر روز گذشته تانکرهای آبرسانی را در ماسوله مستقر کردیم و با همکاری آبفا تا ساعاتی دیگر، مخازن آب پر می‌شود و به حالت طبیعی باز می‌گردد.

وی آبگرفتگی معابر را بحران زا ندانست و تصریح کرد: در برخی از مناطق شاهد آبگرفتگی معابر بودیم، اما خللی در تردد ایجاد نشده است.

مرادی در پایان از صدور هشدار سطح زرد هواشناسی برای روزهای پنجشنبه و جمعه خبر داد و گفت: بارش باران و وزش باد تا پایان هفته ادامه دارد، اما همه فرمانداران پای کار هستند و ستادهای شهرستانی مدیریت بحران تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه وضعیت استان عادی بوده و امیدواریم از نعمت باران بهره ببریم، عنوان کرد: تاکنون قطعی برق نداشتیم و گزارشی از رانش هم اعلام نشده است.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

ماهیگیری روزنامه اصولگرا از مصاحبه تحریف شده کرباسچی / او از انتخاب یک زن به عنوان رئیس جبهه اصلاحات ناراضی است!

روزنامه جوان در یادداشتی به مصاحبه کرباسچی درباره انتخاب آذر منصوری به عنوان ریاست جبهه اصلاحات پرداخته است آنهم در شرایطی که کرباسچی از تحریف اظهاراتش در این گفتگو روایت کرده است. به گزارش گیل و دیلم ، در ادامه...

آقای رئیسی! به جای این همه سختی سفر برای خود و خانواده و این همه سخنرانی اگر یک تحریم لغو می‌شد، سودمندتر نبود؟

گیل و دیلم | اعتماد نوشت: نقدوبررسی سخنان آقای رییسی در مجمع عمومی سازمان ملل محل نیاز و ضرورت نیست چراکه تاکید بر مواضع جمهوری اسلامی بود و این معانی تاکنون با لحن و ادبیات مختلف از انواع تریبون‌های...

عصبانیت شدید روزنامه اصولگرا از انتصاب وزیر روحانی به عنوان قائم مقام وزیر رئیسی

روزنامه اصولگرای جوان از انتصاب خاوازی، وزیر دولت قبل به عنوان قائم مقام محمدعلی نیکبخت، وزیر جهاد کشاورزی عصبانی شد. به گزارش گیل و دیلم ، روزنامه جوان در این باره نوشت: با توجه به عملکرد ضعیف خاوازی در دوره وزارتش...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.