خانهاجتماعیمدیرکل منابع طبیعی...

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان: حریق ۴۵هکتار از اراضی جنگلی گیلان/آتش سوزی‌ها به طور کامل مهار شد

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان با اشاره به اینکه ۴۵ هکتار از اراضی جنگلی استان درگیر حریق شدند، گفت: آتش سوزی ها مهار شده است.

به گزارش گیل و دیلم ، حامد اختری شامگاه چهارشنبه در گفتگو با بخش خبر شبکه باران با اشاره به جزئیات آتش سوزی در گیلان، اظهار کرد: بخش‌هایی از جنگل‌های پنج شهرستان رودبار، تالش، فومن، ماسال و رضوانشهر طعمه حریق شدند.

وی از اطفا و کنترل کامل آتش سوزی مناطق گیلان خبر داد و افزود: طبق آخرین خبر حریق منطقه مرزی فومن و زنجان به مساحت یک هکتار به طور کامل مهار شده است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان با اشاره به آتش سوزی در مناطق جنگلی دو شهرستان رودبار و رضوانشهر در روز گذشته، بیان کرد: وزش باد گرم و بی احتیاطی افراد سبب به آتش کشیدن عرصه‌های جنگلی شده که آتش سوزی‌های دیروز مناطق جنگلی رودبار و رضوانشهر با تلاش‌های مردمی و امدادی مهار شد.

اختری از حریق ۴۵ هکتار از اراضی جنگلی گیلان خبر داد و اضافه کرد: آتش به طول کامل در کنترل نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی قرار دارد.

وی با بیان اینکه هیچ نقطه‌ای از گیلان درگیر آتش نیست، افزود: همه آتش سوزی‌ها در شهرستان‌های گیلان مهار شده است.

لازم به ذکر است در حالی مدیرکل منابع طبیعی استان گیلان از مهار آتش سوزی‌ها در پنج شهرستان درگیر با حریق خبر می‌دهد که بر اساس پیگیری خبرنگار مهر آتش سوزی در جنگل‌های رستم آباد در شهرستان رودبار همچنان ادامه داشته و به دلیل صعب العبور بودن ادامه دارد.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

پایان هفته گیلانی‌ها صاف و آفتابی

مدیر کل هواشناسی گیلان گفت: آسمان گیلان فردا آفتابی است و دمای هوا به تدریج افزایش می‌یابد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه آسمان گیلان هم اکنون نیمه ابری است گفت: آسمان گیلان...

لاهیجان میزبان اردوی استعدادیابی تیم ملی بسکتبال نوجوانان دختر

اردوی استعدادیابی دختران بسکتبالیست نوجوان زیر ۱۶ سال منطقه ۲ کشور با شرکت بازیکنان ۷ استان به میزبانی باشگاه چای رفاه لاهیجان برگزار شد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرعامل باشگاه چای رفاه لاهیجان و مسئول برگزاری استعدادیابی دختران...

بستری ۱۱ شهروند کرونایی در شبانه روز گذشته در گیلان

امروز تعداد بستری‌های مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های گیلان به ۲۹ نفر رسیده است. به گزارش گیل و دیلم ، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با بستری ۱۱ شهروند گیلانی مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته، در حال...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.