خانهاجتماعیمدیرکل هواشناسی گیلان...

مدیرکل هواشناسی گیلان خبر داد؛ آغاز بارش برف در ماسوله و مناطق کوهستانی گیلان

مدیرکل هواشناسی گیلان از آغاز بارش برف در شهر ماسوله و مناطق کوهستانی استان خبر داد و گفت: بیشترین بارش باران نیز با ۱۵ میلیمتر در رضوانشهر گزارش شده است.

به گزارش گیل و دیلم ،محمد دادرس در گفتگویی با اشاره به اینکه دمای هوای گیلان از دیروز کاهش یافته است، اظهار کرد: در مناطق کوهستانی گیلان بارش برف و در جلگه نیز به تناوب باران می‌بارد.

وی با اشاره به اینکه طبق پیش بینی‌ها هوای گیلان تا ۱۵ درجه سردتر می‌شود، افزود: کاهش دمای هوا از عصر دیروز آغاز شده و این کاهش تدریجی دمای هوا تا جمعه صبح ادامه دارد.

دادرس با بیان اینکه بارش برف در شهر ماسوله و مناطق کوهستانی آغاز شده است، ادامه داد: بیشترین بارش باران نیز در رضوانشهر با ۱۵ میلیمتر گزارش شده است.

مدیرکل هواشناسی گیلان تصریح کرد: لغزندگی جاده، بالا آمدن آب رودخانه‌ها، رانش زمین و کاهش دید در این روزها دور از انتظار نیست.

وی با اشاره به اینکه موج دریا امروز و فردا با ارتفاع حداکثر ۲ متر گزارش شده است، اضافه کرد: دریا امروز و فردا برای فعالیت‌های دریانوردی و صید مناسب نیست.

مدیرکل هواشناسی گیلان دمای فعلی شهر رشت مرکز گیلان را ۸ درجه سانتی گراد اعلام کرد و افزود: رطوبت هوای شهر رشت ۱۰۰ درصد است.

دادرس گفت: طی شبانه روز گذشته اسبه وونی با ۳ درجه زیر صفر سردترین و منجیل با ۱۰ درجه روی صفر گرم‌ترین مناطق استان اعلام شده‌اند.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

آغاز دوباره بارش باران در گیلان از فردا

بارش تناوبی باران در مناطق مختلف گیلان از فردا به مدت ۳ روز ادامه دارد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: آسمان استان در شرایط فعلی صاف تا نیمه ابریست، اما از فردا بارش تناوبی باران...

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان خبر داد : تردد نوروزی ۱.۵ میلیون خودرو در محورهای گیلان/ افزایش ۱۵ درصدی حجم ورودی ها

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، با بیان اینکه همزمان با آغاز طرح نوروزی، شاهد تردد یک میلیون و ۵۱۹ هزار و ۶ وسیله نقلیه در محورهای استان بودیم، گفت: بالغ بر ۸۸۴ هزار خودرو وارد گیلان...

مدیرعامل هلال احمر گیلان خبر داد : امدادرسانی به ۱۷۳ حادثه دیده از ابتدای طرح امداد نوروزی در گیلان

مدیرعامل هلال احمر گیلان گفت: از آغاز اجرای طرح امداد و نجات نوروزی هلال احمر در این استان به ۱۷۳ نفر حادثه‌دیده در ۵۷ مورد حادثه امدادرسانی شده است. به گزارش گیل و دیلم ، سیاوش غلامی در گفت وگو با...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.