خانهاجتماعیمدیرکل هواشناسی گیلان...

مدیرکل هواشناسی گیلان مطرح کرد؛ پیش بینی جوی آرام و پایدار برای اکثر مناطق گیلان

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به استقرار جوی پایدار تا پایان هفته در منطقه گفت: از اواخر وقت دوشنبه با شکل‌گیری جریانات جنوبی شرایط برای وزش باد فراهم می شود.

به گزارش گیل و دیلم، محمد دادرس در گفتگویی با اشاره به الگوهای حاکم بر نقشه‌های هواشناسی اظهار کرد: بررسی الگوها نشان دهنده استقرار جوی پایدار در منطقه است.

وی اضافه کرد: بنابراین طی ۴۸ ساعت آینده هوا صاف تا قسمتی ابری، گاهی با افزایش ابر وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

مدیر کل هواشناسی گیلان با بیان اینکه از اواخر وقت دوشنبه با شکل‌گیری جریانات جنوبی شرایط برای وزش باد جنوبی به ویژه در ارتفاعات و دامنه‌ها فراهم می‌شود، گفت: در این مدت شاهد روند افزایش دما تا پایان هفته مهیا خواهیم بود.

وی ادامه داد: همچنین برای آخر هفته گاهی با گذراندن جریانات کم و بیش ناپایدار از منطقه در بعضی نقاط رگبار و رعد و برق دور از انتظار نیست.

دادرس اضافه کرد: در این مدت جو آرام و پایداری برای اکثر نقاط استان گیلان پیش بینی می‌شود و تنها در برخی بارندگی شاهد بارندگی پراکنده خواهیم بود.

مدیر کل هواشناسی گیلان با بیان اینکه انجام فعالیت‌های دریانوردی و صید در دریا برای امروز مناسب است، بیان کرد: جو دریا برای فعالیت‌های مرتبط تا پایان این هفته مناسب پیش بینی شده است.

وی با اشاره به وزش باد جنوبی افزود: برای روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه در ارتفاعات و دامنه‌ها جریانات جنوبی پیش بینی شده است.

دادرس رطوبت شهر رشت را ۸۶ درصد اعلام کرد و گفت: دمای هوا در رشت مرکز استان هم اکنون ۹ درجه سلسیوس است.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

پایان هفته گیلانی‌ها صاف و آفتابی

مدیر کل هواشناسی گیلان گفت: آسمان گیلان فردا آفتابی است و دمای هوا به تدریج افزایش می‌یابد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه آسمان گیلان هم اکنون نیمه ابری است گفت: آسمان گیلان...

لاهیجان میزبان اردوی استعدادیابی تیم ملی بسکتبال نوجوانان دختر

اردوی استعدادیابی دختران بسکتبالیست نوجوان زیر ۱۶ سال منطقه ۲ کشور با شرکت بازیکنان ۷ استان به میزبانی باشگاه چای رفاه لاهیجان برگزار شد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرعامل باشگاه چای رفاه لاهیجان و مسئول برگزاری استعدادیابی دختران...

بستری ۱۱ شهروند کرونایی در شبانه روز گذشته در گیلان

امروز تعداد بستری‌های مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های گیلان به ۲۹ نفر رسیده است. به گزارش گیل و دیلم ، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با بستری ۱۱ شهروند گیلانی مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته، در حال...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.