خانهاجتماعیمدیر کل هواشناسی...

مدیر کل هواشناسی گیلان خبر داد: ارتفاعات گیلان سفیدپوش شد | قدرت گرفتن سامانه بارشی از شنبه

مدیر کل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه در حال حاضر در همه‌ی شهر‌های گیلان باران و در کوهستان‌های استان برف می‌بارد گفت: این سامانه بارشی که از چند روز قبل وارد گیلان شده فردا موقتا تضعیف می‌شود، اما از شنبه با قدرت دوباره فعالیت خود را از سر می‌گیرد.

به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم ، مدیر کل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه در حال حاضر در همه‌ی شهر‌های گیلان باران و در کوهستان‌های استان برف می‌بارد گفت: این سامانه بارشی که از چند روز قبل وارد گیلان شده فردا موقتا تضعیف می‌شود، اما از شنبه با قدرت دوباره فعالیت خود را از سر می‌گیرد.

محمد دادرس با اشاره به اینکه در حال حاضر در ارتفاعات دیلمان، تالش و رضوانشهر بارش برف آغاز شده گفت: بیشترین بارندگی‌ها در ۲۴ ساعت گذشته در آستانه اشرفیه ۲۳ میلیمتر بوده است و در مناطق جلگه‌ای استان هم باران می‌بارد.

وی با بیان اینکه امروز در برخی شهر‌های گیلان باد شدید می‌وزد افزود: آسمان گیلان تا اواسط هفته پیش رو ابری همراه با رعد و برق و بارندگی است.

مدیر کل هواشناسی گیلان افزود: دریا امروز و فردا با ارتفاع موج حدود ۳ متر برای فعالیت‌های دریانوردی و صید نامناسب است.

محمد دادرس با اشاره به اینکه رطوبت شهر رشت هم اکنون ۱۰۰ درصد است، گفت: دمای هوا در رشت مرکز استان هم اکنون ۱۰ درجه سلسیوس است.

اسبه وونی تالش در ۲۴ ساعت گذشته با یک درجه زیر صفر سردترین و کیاشهر با ۱۶ درجه سلسیوس بیشترین دمای استان را داشت

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

پایان هفته گیلانی‌ها صاف و آفتابی

مدیر کل هواشناسی گیلان گفت: آسمان گیلان فردا آفتابی است و دمای هوا به تدریج افزایش می‌یابد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه آسمان گیلان هم اکنون نیمه ابری است گفت: آسمان گیلان...

لاهیجان میزبان اردوی استعدادیابی تیم ملی بسکتبال نوجوانان دختر

اردوی استعدادیابی دختران بسکتبالیست نوجوان زیر ۱۶ سال منطقه ۲ کشور با شرکت بازیکنان ۷ استان به میزبانی باشگاه چای رفاه لاهیجان برگزار شد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرعامل باشگاه چای رفاه لاهیجان و مسئول برگزاری استعدادیابی دختران...

بستری ۱۱ شهروند کرونایی در شبانه روز گذشته در گیلان

امروز تعداد بستری‌های مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های گیلان به ۲۹ نفر رسیده است. به گزارش گیل و دیلم ، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با بستری ۱۱ شهروند گیلانی مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته، در حال...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.