×

نماینده رفسنجان: این مجلس مدال افتخار قبولی و انقلابی‌گری را از نایب امام زمان(عج) گرفت!

 • کد نوشته: 90232
 • ۱۴۰۲-۰۴-۰۶
 • 83 بازدید
 • ۰
 • نماینده رفسنجان گفت: مجلس یازدهم مدال افتخار قبولی و انقلابی گری را از نایب امام زمان(عج) دریافت کرد، ممکن است مجلس مرتکب اشتباهاتی شده یا وزیری را به ناحق استیضاح کرده یا طرح و لایحه ای را به تصویب نرسانده است، ولی از ویژگی های مجلس یازدهم این است که مانع‌الخیر نشد. حجت الاسلام حسین […]

  نماینده رفسنجان: این مجلس مدال افتخار قبولی و انقلابی‌گری را از نایب امام زمان(عج) گرفت!
 • نماینده رفسنجان گفت: مجلس یازدهم مدال افتخار قبولی و انقلابی گری را از نایب امام زمان(عج) دریافت کرد، ممکن است مجلس مرتکب اشتباهاتی شده یا وزیری را به ناحق استیضاح کرده یا طرح و لایحه ای را به تصویب نرسانده است، ولی از ویژگی های مجلس یازدهم این است که مانع‌الخیر نشد.

  حجت الاسلام حسین جلالی، نماینده رفسنجان در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی بیان کرد: خدا را شاکریم که جمهوری اسلامی و حکومت دینی در جهان در دهه پنجم از عمر خود با وجود همه دشمنی ها و فتنه ها توانست با کارآمدی، موفقیت و پیروزی خود را به رخ جهانیان بکشاند و حقانیت نظام اسلامی را به اثبات برساند.

  به گزارش گیل و دیلم به نقل از ایسنا، وی با بیان اینکه دولت سیزدهم به دوسالگی عمر خود نزدیک می شود، گفت: دولت با دیپلماسی فعال در عرصه بین المللی روابط حسنه با همسایگان و جهان را در سرلوحه کار خود قرار داد و با هماهنگی با کشورها با دلار زدایی، دیکتاتوری و آقایی دلار را شکست و بزرگترین ضربه را بر پیکر اقتصاد آمریکا وارد ساخت و با حضور در حیاط خلوت آمریکا به تحقیر آمریکا پرداخت و با عضویت در شانگهای، پیشنهاد عضویت در بریکس، تفاهم نامه ۲۰ ساله با روسیه و ۲۵ ساله با چین، سوآپ گازی سه جانبه، سفر به اندونزی و سوریه توانست آمریکا را از ابرقدرتی بیندازد و قدرت را به غرب آسیا با محوریت ایران اسلامی منتقل سازد.

  مجلس یازدهم مدال افتخار قبولی و انقلابی گری را از نایب امام زمان(عج) دریافت کرد، ممکن است مجلس مرتکب اشتباهاتی شده یا وزیری را به ناحق استیضاح کرده یا طرح و لایحه ای را به تصویب نرسانده است، ولی از ویژگی های مجلس یازدهم این است که مانع‌الخیر نشد.
  نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار کرد: در عرصه داخلی با تولید ۷ هزار مگاوات برق، کاهش ۱۲ درصدی تورم، فعال سازی ۴ هزار کارخانه تعطیل شده، حذف دلال سازی از خودرو، مسکن، سکه، دلار و افزایش ارزش پول ملی، اجرای بیمه همگانی، درمان رایگان پنج دهک جامعه به میزان ۱۲ میلیون نفر، آبرسانی به خوزستان، همدان، سنندج، سیستان و آبگیری دریاچه ارومیه گوشه ای از خدمات دولت آقای رئیسی است.

  جلالی در عین حال خاطرنشان کرد: با دیپلماسی غیر برجامی، آقای رئیسی در دهه پنجم انقلاب اسلامی آتش به جان فرقه رجوی انداخت و زنگ اخراج منافقین از اروپا نواخته شد. آقای رئیسی با تلاش شبانه روزی و خدمات بی وقفه در جامعه امیدآفرینی کرد و بازار را به ثبات اقتصادی نزدیک کرد و به زودی گشایش اقتصادی در معیشت و سفره مردم خوبمان شاهد خواهیم بود.

  وی در ادامه خطاب به نمایندگان مجلس عنوان کرد: پای هر صندلی سبز مجلسی ها و دولتی ها ۷۲ شهید پر پر شده اند و این هدیه گران بهای الهی یعنی نظام مقدس اسلامی را به امانت به ما سپرده اند. آنان به عهدشان وفا کردند من و شما چه کرده ایم؟ اگر ما در انجام وظیفه و تکلیفمان کوتاهی کنیم کار خدا بر زمین نمی ماند و خدا مردان دیگری را مأمور می کند تا کار زمین مانده را انجام دهند. همان طور که مجلس در ساماندهی فضای مجلس کوتاهی کرد بهتر از ما آمدند و کار را بهتر سامان دادند و امروز هم در معرض آزمون لایحه عفاف و حجاب هستیم. به نظر می رسد مجلس انگیزه ای بر اصلاح و تصویب لایحه عفاف و حجاب ندارد اما کار خدا زمین نمی ماند و قومی می آید بهتر از ما و کار زمین مانده را انجام می دهد.

  این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه مجلس یازدهم با وجود کارهای خوبی که انجام داده است می توانست کارهای بیشتر، بهتر و بزرگتری را به سرانجام برساند اما فرصت سوزی شد، گفت: با این حال مدال افتخار قبولی و انقلابی گری را از نایب امام زمان(عج) دریافت کرد، ممکن است مجلس مرتکب اشتباهاتی شده یا وزیری را به ناحق استیضاح کرده یا طرح و لایحه ای را به تصویب نرسانده است، ولی از ویژگی های مجلس یازدهم این است که مانع الخیر نشد. اگر مجلس طرح ساماندهی فضای مجازی را انجام نداد با اقدامات وزارت ارتباطات هم در این خصوص مخالفت نکرد، اگر طرح عفاف و حجاب را به تصویب نرساند با اقدامات وزارت کشور هم مخالفت نکرد.

  جلالی یادآور شد: مجلس یازدهم پای اصول ایستاد و از کلیت نظام اسلامی دفاع کرد و گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب بود، گرچه گاهی اوقات در تعارض منافع شخصی و ملی نظیر برخورد اخیر با وزیر کشور دچار اشتباه شد یا از توصیه های اخلاقی مقام معظم رهبری غفلت کرد. حضرت آقا فرمود «دو دو نکنید، هو نکنید، جنجال راه نیندازید، جو زده نشوید» متاسفانه غفلت کردیم.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=90232

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *