Homeسیاسینماینده رفسنجان: خدمات...

نماینده رفسنجان: خدمات دولت رییسی به سرعت نور است!

حسین جلالی نماینده اصولگرای مجلس یازدهم می‌گوید: خدمات و دستاوردهای دولت رئیسی همچون سرعت نور است و حتی رسانه‌ها نیز از این سرعت جا مانده‌اند بنابراین ضعف دولت را فقط همین عدم اطلاع‌رسانی قوی خدماتشان می‌دانم.

به گزارش گیل و دیلم ، رویداد۲۴ نوشت: حسین جلالی نماینده مجلس و رئیس پیشین دفتر آیت‌الله مصباح یزدی با اشاره به عملکرد دولت رئیسی و نقاط ضعف این دولت، به رویداد۲۴ می‌گوید: مهمترین و بزرگترین ضعف دولت عدم اطلاع‌رسانی از خدمات دولت است. دستاورد‌ها و خدمات این دولت خیلی بیش از حد انتظار و تصور است؛ چه در حوزه بین‌المللی و چه در حوزه داخلی.

وی ادامه داد: در حوزه بین‌المللی دستاوردها و حرکت‌ها به سرعت نور است. ارتباطات با عربستان، بحرین، موضوع بریکس، پیمان شانگهای، سواپ انرژی، توافقنامه ۲۰ ساله با روسیه و توافق ۲۵ ساله با چین، حضور در حیاط خلوت آمریکا و … آنقدر سرعت این دستاورد‌ها زیاد است که رسانه‌ها از همراهی با دولت ناتوان شده‌اند و نمی‌توانند همراه با سرعت دولت، این دستاورد‌ها را پوشش دهند.

خدمات و دستاوردهای دولت رئیسی به سرعت نور است و حتی رسانه‌ها نیز از این سرعت جا مانده‌اند و نتوانستند این خدمات را به اطلاع مردم برسانند.

جلالی با بیان اینکه در عرصه داخلی نیز خدمات و دستاورد‌های دولت قابل شمارش نیست، تصریح کرد: رسانه‌ها زمانی که نمی‌توانند همراه با دولت در عرصه خدمات‌رسانی همراه شوند، خبر‌ها از چشم مردم غافل می‌ماند و حافظه تاریخی هم کوتاه‌مدت است؛ بنابراین دولت باید حوزه اطلاع‌رسانی را قوی‌تر کند و به مردم اعلام کند.

نماینده مجلس می‌گوید: این خدمات برای مردم و نظام است، بنابراین ضعف دولت را فقط همین عدم اطلاع‌رسانی قوی خدماتشان می‌دانم و رسانه‌ها و فضای مجازی باید به دولت کمک کنند تا خدمات دولت که خدمات جمهوری اسلامی است، منعکس شود تا مردم امیدوار شوند.

حسین جلالی با تاکید بر اینکه اگر اطلاع‌رسانی شود مردم خوشبین و امیدوار می‌شوند، گفت: ملتی که خوشحال و امیدوار است طبیعتا در انتخابات شرکت می‌کند، اما اگر از خدمات اطلاع نداشته باشند احساس ناامیدی می‌کنند وفکر می‌کنند سیاه‌نمایی می‌شود

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

ماهیگیری روزنامه اصولگرا از مصاحبه تحریف شده کرباسچی / او از انتخاب یک زن به عنوان رئیس جبهه اصلاحات ناراضی است!

روزنامه جوان در یادداشتی به مصاحبه کرباسچی درباره انتخاب آذر منصوری به عنوان ریاست جبهه اصلاحات پرداخته است آنهم در شرایطی که کرباسچی از تحریف اظهاراتش در این گفتگو روایت کرده است. به گزارش گیل و دیلم ، در ادامه...

آقای رئیسی! به جای این همه سختی سفر برای خود و خانواده و این همه سخنرانی اگر یک تحریم لغو می‌شد، سودمندتر نبود؟

گیل و دیلم | اعتماد نوشت: نقدوبررسی سخنان آقای رییسی در مجمع عمومی سازمان ملل محل نیاز و ضرورت نیست چراکه تاکید بر مواضع جمهوری اسلامی بود و این معانی تاکنون با لحن و ادبیات مختلف از انواع تریبون‌های...

عصبانیت شدید روزنامه اصولگرا از انتصاب وزیر روحانی به عنوان قائم مقام وزیر رئیسی

روزنامه اصولگرای جوان از انتصاب خاوازی، وزیر دولت قبل به عنوان قائم مقام محمدعلی نیکبخت، وزیر جهاد کشاورزی عصبانی شد. به گزارش گیل و دیلم ، روزنامه جوان در این باره نوشت: با توجه به عملکرد ضعیف خاوازی در دوره وزارتش...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.