×

نماینده مجلس: مردم در انتخابات آتی، دنیا را مبهوت می‌کنند

 • کد نوشته: 89652
 • ۱۴۰۲-۰۳-۱۸
 • 80 بازدید
 • ۰
 • یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: احزاب می‌توانند مردم را تشویق و ترغیب کنند که در انتخابات حضور یابند. به گزارش گیل و دیلم ، سیدجواد حسینی کیا با تاکید بر ضرورت فراهم کردن زیرساخت‌های لازم برای مشارکت بالا در انتخابات پیش رو بیان کرد: حضور و مشارکت مردم در هر […]

  نماینده مجلس: مردم در انتخابات آتی، دنیا را مبهوت می‌کنند
 • یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: احزاب می‌توانند مردم را تشویق و ترغیب کنند که در انتخابات حضور یابند.

  به گزارش گیل و دیلم ، سیدجواد حسینی کیا با تاکید بر ضرورت فراهم کردن زیرساخت‌های لازم برای مشارکت بالا در انتخابات پیش رو بیان کرد: حضور و مشارکت مردم در هر انتخاباتی قدرت حاکمیت و نظام را بالا می‌برد.

  وی با تأکید بر اینکه مشارکت بالای مردم در انتخابات قدرت چانه زنی، سیاسی و اجتماعی را نیز افزایش می‌دهد، تصریح کرد: قطعاً حضور مردم در تمامی ادوار گذشته انتخابات قدرتی به نظام داده که در مقابل استکبار و بیگانگان محکم‌تر بایستد و مسیر انقلاب را بهتر از گذشته پیش ببرد، لذا انتخابات بسیار اثرگذار است و خصوصاَ کسانی که انتخاب می‌کنند و انتخاب شوندگان می‌توانند جهت دهی مناسبی در حوزه قانون گذاری داشته باشند.

  نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی در عین حال خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری نیز بر حضور شکوهمند مردم تأکید دارند که هرچه مردم بیشتر پای صندوق‌های رأی بیایند مقبولیت نظام بالا خواهد رفت و از سوی دیگر قدرت چانه زنی را در دنیا برای ما افزایش خواهد داد. از طرف دیگر هر چه مشارکت پایین بیاید، دشمنان در بوق‌های تبلیغاتی خود اینگونه وانمود می‌کنند که مردم پای نظام نیستند و مقبولیت نظام کاهش یافته است.

  حسینی کیا در ادامه یادآور شد: به نظر می‌رسد مردم ما که دوران جنگ و موشک باران و دوران تحریم‌ها و سختی‌ها و… را تحمل کردند و فرزندان عزیزشان را برای نظام و انقلاب تقدیم کردند امروز نیز بیش از پیش پای نظام و انقلاب ایستاده اند و اگرچه مشکلاتی هم دارند، اما پای اصل نظام هم ایستاده اند.

  وی همچنین عنوان کرد: پیش بینی بنده این است که در انتخابات آتی، مردم ما دنیا را مبهوت خواهند کرد.

  این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در خصوص نقش احزاب در ایجاد مشارکت بیشتر بیان کرد: احزاب می‌توانند مردم را تشویق و ترغیب کنند که در انتخابات حضور یابند و هر حزبی که طرفداری دارد باید طرفداران خود را پای صندوق‌های رأی بیاورد، چراکه قاعده این است که احزابی که مجوز گرفته اند یعنی اساس نظام را قبول دارند و وقتی اساس نظام را قبول دارند باید همه بلا استثناء در این انتخابات حضور پرشور داشته باشند.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=89652

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *