خانهسیاسینماینده مجلس: مردم...

نماینده مجلس: مردم در انتخابات آتی، دنیا را مبهوت می‌کنند

یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: احزاب می‌توانند مردم را تشویق و ترغیب کنند که در انتخابات حضور یابند.

به گزارش گیل و دیلم ، سیدجواد حسینی کیا با تاکید بر ضرورت فراهم کردن زیرساخت‌های لازم برای مشارکت بالا در انتخابات پیش رو بیان کرد: حضور و مشارکت مردم در هر انتخاباتی قدرت حاکمیت و نظام را بالا می‌برد.

وی با تأکید بر اینکه مشارکت بالای مردم در انتخابات قدرت چانه زنی، سیاسی و اجتماعی را نیز افزایش می‌دهد، تصریح کرد: قطعاً حضور مردم در تمامی ادوار گذشته انتخابات قدرتی به نظام داده که در مقابل استکبار و بیگانگان محکم‌تر بایستد و مسیر انقلاب را بهتر از گذشته پیش ببرد، لذا انتخابات بسیار اثرگذار است و خصوصاَ کسانی که انتخاب می‌کنند و انتخاب شوندگان می‌توانند جهت دهی مناسبی در حوزه قانون گذاری داشته باشند.

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی در عین حال خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری نیز بر حضور شکوهمند مردم تأکید دارند که هرچه مردم بیشتر پای صندوق‌های رأی بیایند مقبولیت نظام بالا خواهد رفت و از سوی دیگر قدرت چانه زنی را در دنیا برای ما افزایش خواهد داد. از طرف دیگر هر چه مشارکت پایین بیاید، دشمنان در بوق‌های تبلیغاتی خود اینگونه وانمود می‌کنند که مردم پای نظام نیستند و مقبولیت نظام کاهش یافته است.

حسینی کیا در ادامه یادآور شد: به نظر می‌رسد مردم ما که دوران جنگ و موشک باران و دوران تحریم‌ها و سختی‌ها و… را تحمل کردند و فرزندان عزیزشان را برای نظام و انقلاب تقدیم کردند امروز نیز بیش از پیش پای نظام و انقلاب ایستاده اند و اگرچه مشکلاتی هم دارند، اما پای اصل نظام هم ایستاده اند.

وی همچنین عنوان کرد: پیش بینی بنده این است که در انتخابات آتی، مردم ما دنیا را مبهوت خواهند کرد.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در خصوص نقش احزاب در ایجاد مشارکت بیشتر بیان کرد: احزاب می‌توانند مردم را تشویق و ترغیب کنند که در انتخابات حضور یابند و هر حزبی که طرفداری دارد باید طرفداران خود را پای صندوق‌های رأی بیاورد، چراکه قاعده این است که احزابی که مجوز گرفته اند یعنی اساس نظام را قبول دارند و وقتی اساس نظام را قبول دارند باید همه بلا استثناء در این انتخابات حضور پرشور داشته باشند.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

عضو شورای شهر لاهیجان : خیابان شیشه گران و باند کندرو استخر لاهیجان سنگ فرش شود

ایستگاه آتش نشانی و پایگاه اورژانس در زیر پل روگذر میدان گیل احداث شود دکتر ابراهیم خوشحال در جلسه شورای شهر گفت : جهت افزایش خدمات رسانی آتش نشانی و اورژانس و کوتاه شدن زمان رسیدن به محل...

عضو شورای شهر لاهیجان : سنگ فرش خیابان شهید کریمی بزودی آغاز می شود

به گزارش گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی شورای شهر لاهیجان ، فرشید فلاح در جلسه شورای شهر گفت : با توجه به اینکه دو سال از عمر شورای ششم پشت سر گذاشته شد و وارد سال...

فخرفروشی روزنامه دولت رئیسی به دولت روحانی؛ آنچه برای «ژنرال‌های نفتی» آرزوی محال بود تحقق یافت

روزنامه ایران نوشت: درآمدهای ایران از محل صادرات نفت و گاز در سال گذشته در محدوده عدد ۵۵ میلیارد دلار؛ افزایشی دست کم 43 درصدی در خلال تنها یک‌سال! روزنامه ایران امروز در گزارشی با عنوان «آنچه برای ژنرال های نفتی...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.