خانهاقتصادینماینده مردم رشت...

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس: کشور به سمت مدیریت تحولی حرکت می‌کند

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با اشاره به حرکت کشور به سمت مدیریت تحولی گفت: مدیریت‌ها اگر با خلاقیت محوری و ایده پردازی همراه باشد منتج به توسعه و پیشرفت می‌شود.

به گزارش گیل و دیلم ، سید علی آقازاده عصر چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان خمام با تاکید بر رعایت مدیریت مصرف گاز و برق، اظهار کرد: مشکل گاز و سوخت اروپا را با بحران جدی مواجه کرده و می‌طلبد در مصرف انرژی نهایت توجه و دقت صورت گیرد.

آقازاده با بیان اینکه دامنه خدمات به مردم توسعه پیدا کند، افزود: کارآمدی مدیریتی در همه بخش‌ها رضایت مندی عمومی را در پی دارد.

وی با اشاره به اینکه کشور به سمت مدیریت تحولی حرکت می‌کند، گفت: مدیریت‌ها اگر با خلاقیت محوری و ایده پردازی همراه باشد منتج به توسعه و پیشرفت می‌شود.

آقازاده با تاکید بر تقویت زیرساخت‌های کشاورزی خمام، بیان کرد: خمام اصالت کشاورزی و برنج کاری گیلان است و باید این ظرفیت به خوبی برندسازی و بهره برداری شود.

وی ادامه داد: لایروبی انهار و آب بندان ها برای فصل زراعی پیش رو باید در اولویت قرار گیرد.

مدیران قانون ادارات را بخوانند

دادستان خمام هم در این نشست با اشاره به اهمیت خدمات رسانی به مردم، اظهار کرد: خدمت صادقانه و دلسوزانه به مردم موجب امیدآفرینی و نشاط اجتماعی می‌شود.

حامد اصیلی با اشاره به مشکلات اقتصادی و معیشتی در جامعه، افزود: رفتار مهربانانه و انس با مردم آنها را به نظام و انقلاب امیدوار می‌کند.

دادستان خمام با تاکید بر لزوم دقت در گزینش پیمانکاران برای انجام امورات مردم، بیان کرد: برخی پیمانکاران با رفتار زننده و غیرمتعارف موجبات نارضایتی مردم را فراهم می‌کنند که نباید از آنها استفاده شود.

اصیلی با تاکید بر استقرار ادارات در خمام، تصریح کرد: برخی ادارات خمام هنوز اختیارات و امکانات لازم برای انجام امورات مردم را ندارند و شهروندان برای رسیدگی به کارها باید به مرکز استان بروند که انتظار می‌رود نسبت به تفویض اختیارات و تقویت امکانات ادارات اقدام صورت گیرد.

وی با تاکید بر مطالعه قوانین ادارات از سوی مدیران، افزود: اشتباهات از روی جهل به قانون پذیرفته نیست و مدیران موظف هستند قانون مربوط به اداره خود را مطالعه کنند

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

پایان هفته گیلانی‌ها صاف و آفتابی

مدیر کل هواشناسی گیلان گفت: آسمان گیلان فردا آفتابی است و دمای هوا به تدریج افزایش می‌یابد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه آسمان گیلان هم اکنون نیمه ابری است گفت: آسمان گیلان...

لاهیجان میزبان اردوی استعدادیابی تیم ملی بسکتبال نوجوانان دختر

اردوی استعدادیابی دختران بسکتبالیست نوجوان زیر ۱۶ سال منطقه ۲ کشور با شرکت بازیکنان ۷ استان به میزبانی باشگاه چای رفاه لاهیجان برگزار شد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرعامل باشگاه چای رفاه لاهیجان و مسئول برگزاری استعدادیابی دختران...

بستری ۱۱ شهروند کرونایی در شبانه روز گذشته در گیلان

امروز تعداد بستری‌های مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های گیلان به ۲۹ نفر رسیده است. به گزارش گیل و دیلم ، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با بستری ۱۱ شهروند گیلانی مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته، در حال...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.