خانهاجتماعینماینده مردم فومن...

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس: عرصه را برای روستانشینان تنگ نکنید

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس با بیان اینکه عرصه را نباید برای روستاییان تنگ کرد، گفت: برخی اقدامات دستگاه‌ها سبب نارضایتی عمومی می‌شود که باید با آن برخورد شود.

به گزارش گیل و دیلم ، خلیل بهروزی فر بعد از ظهر جمعه در جلسه ساماندهی اراضی ملی به بنیاد مستضعفان در شهرستان فومن که با حضور مدیران استانی برگزار شد با اشاره به عملکرد دولت سیزدهم در بخش‌های مختلف، اظهار کرد: مردم از عملکرد جهادی و انقلابی دولت مردمی سیزدهم در بخش‌های مختلف مطلع نیستند و باید این اقدامات تبیین شود.

وی با بیان اینکه دولت سیزدهم میراث دار مشکلات گذشته است، افزود: به قدری مشکلات و چالش‌ها از گذشته باقی مانده که برای حل آن یک روزه معجزه اتفاق نمی‌افتد بلکه نیازمند زمان است.

نماینده مردم فومن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مطالبات مردم به حق است و باید پیگیری و رسیدگی شود، گفت: مشارکت مردم در بسیاری مشکلات و مسائل گره گشا است و این مهم باید سر لوحه کار مدیران قرار گیرد.

بهروزی فر با بیان اینکه نظام اسلامی بر پایه مردم سالاری دینی بنا شده است، اضافه کرد: مردم در لحظه لحظه شکل گیری انقلاب اسلامی نقش داشته و در توسعه و پیشرفت آن هم نقش آفرین هستند.

تقویت تولیدات روستاییان

وی با اشاره برخی شیطنت‌های جریان نفوذ در داخل علیه نظام اسلامی، افزود: رسانه و فضای مجازی دشمن به گونه وانمود می‌کند که دیگر انقلاب اسلامی وجود ندارد در صورتی که واقعیت امر چیز دیگری است.

نماینده مردم فومن در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر به روزرسانی قوانین در بخش‌های مختلف، تصریح کرد: قوانین جامعه باید متناسب نیازهای روز وضع و اجرا شود.

بهروزی فر با اشاره به پیشینه و سابقه کهن روستاهای فومن، بیان کرد: جریان حیات و زندگی در روستاهای فومن مربوط به سال‌های بسیار دور است.

وی با بیان اینکه طرح هادی برخی روستاها سابقه دو دهه‌ای دارد، افزود: حفظ و سکونت روستاییان در روستاها سیاست دولت است که نباید مغایر با این رویکرد عمل شود.

نماینده مردم فومن در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تقویت تولیدات روستایی، بیان کرد: تولید پیشران اقتصاد است و توجه به تولیدات روستایی باید در اولویت قرار گیرد و این امر با حفظ، بقا و حیات روستاها محقق می‌شود.

بهروزی فر با بیان اینکه عرصه را نباید برای روستاییان تنگ کرد، گفت: بومیان و روستانشینان بهترین حافظان طبیعت و جنگل‌ها هستند و باید از آنها حمایت کرد.

وی با بیان اینکه برخی اقدامات مسئولان موجب بدبین شدن مردم نسبت به انقلاب می‌شود، افزود: برخی اقدامات دستگاه‌ها سبب نارضایتی عمومی می‌شود که باید با آن برخورد شود

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

پایان هفته گیلانی‌ها صاف و آفتابی

مدیر کل هواشناسی گیلان گفت: آسمان گیلان فردا آفتابی است و دمای هوا به تدریج افزایش می‌یابد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه آسمان گیلان هم اکنون نیمه ابری است گفت: آسمان گیلان...

لاهیجان میزبان اردوی استعدادیابی تیم ملی بسکتبال نوجوانان دختر

اردوی استعدادیابی دختران بسکتبالیست نوجوان زیر ۱۶ سال منطقه ۲ کشور با شرکت بازیکنان ۷ استان به میزبانی باشگاه چای رفاه لاهیجان برگزار شد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرعامل باشگاه چای رفاه لاهیجان و مسئول برگزاری استعدادیابی دختران...

بستری ۱۱ شهروند کرونایی در شبانه روز گذشته در گیلان

امروز تعداد بستری‌های مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های گیلان به ۲۹ نفر رسیده است. به گزارش گیل و دیلم ، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با بستری ۱۱ شهروند گیلانی مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته، در حال...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.