خانهاجتماعیهواشناسی گیلان اعلام...

هواشناسی گیلان اعلام کرد؛ پیش‌بینی وزش باد گرم برای امروز/ شمالی شدن جریانات هوایی برای پنجشنبه

بنابر پیش‌بینی هواشناسی گیلان، طی امروز استان گیلان میزبان هوای گرم منتها در فردا با فعالیت جریانات هوای شمالی، مردم گیلان روز سرد و بارانی را تجربه خواهند کرد.

به گزارش گیل و دیلم ، بنا بر آنچه هواشناسی اعلام کرده، نقشه‌ها نشان‌دهنده فعالیت جریان جنوبی در منطقه است؛ یعنی طی امروز چهارشنبه استان گیلان با فعالیت‌های جریانات هوایی جنوبی، باد گرم را به خود خواهد دید.

هواشناسی گیلان اعلام کرده است که وزش باد در ارتفاعات با شدت بیشتری همراه خواهد بود و دمای هوا نیز طی امروز نسبتاً افزایش خواهد یافت.

صبح امروز نیز اغلب شهرستان‌های استان گیلان با پدیده مه گرفتگی مواجه بودند به‌گونه‌ای که شرایط در شهر رشت و شهرستان‌های هم‌جوار آمدوشد برای وسایل نقلیه به‌کندی صورت می‌گرفت.

هواشناسی همچنین اعلام کرده که به‌تدریج از روز پنجشنبه با شمالی شدن جریانات هوایی، بارندگی و کاهش دما در استان مورد انتظار است.

بنا بر پیش‌بینی‌ها، ارتفاعات استان گیلان طی فردا با بارش برف و برف مخلوط با باران مواجه خواهند شد.

به‌تدریج از جمعه بانفوذ مجدد جریانات جنوبی، به‌تناوب شرایط برای وزش باد گرم تا یکشنبه هفته آینده مهیا می‌شود

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

وکیل مهران سماک: دادگاه بدوی برای متهم به قتل موکلم حکم قتل عمد صادر کرد

وکیل انتخابی مهران سماک، یکی از جان باختگان بندر انزلی، از ارسال پرونده موکل خود به دیوان عالی کشور با اعتراض متهم خبر داد و تاکید کرد که فرمانده نیروی انتظامی بندر انزلی همچنان در بازداشت است. به گزارش گیل...

محمدصادق جوادی‌حصار، سخنگوی حزب اعتمادملی: احزاب نقشی در جامعه ندارند که بخواهند پاسخگوی وضع موجود باشند

محمدصادق جوادی‌حصار نوشت: واقعیت آن است که احزاب در جامعه ایران نقش برجسته‌ای ندارند، بنابراین پاسخگویی به وضع موجود هم بر عهده آنها نیست. افراد و گروه‌هایی باید پاسخگوی وضعیت کشور باشند که قدرت را در اختیار دارند. به گزارش...

اعتراض عباس عبدی به لغو جلو کشیدن ساعت؛ فکر می‌کنند تغییر ساعت و زندگی مردم در دست و اراده آنان است!

عباس عبدی نوشت: با لغو جلو کشیدن ساعت کل نظام زندگی و کار را به هم زدند. آنان گمان می‌کنند که تغییر ساعت و زندگی مردم در دست و اراده آنان است و هر کاری بخواهند می‌توانند انجام دهند....

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.