خانهاجتماعیهوای سرد و...

هوای سرد و زمستانی در گیلان

مدیر کل هواشناسی گیلان گفت: با کاهش دما در گیلان، از عصر امروز بارش‌ها در این استان شدت می‌گیرد.

یبه گزارش گیل و دیلم ،مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه در حال حاضر آسمان گیلان ابری و مه آلود است گفت : در برخی مناطق بارندگی، وزش باد و در ارتفاعات بارش برف گزارش شده است.

محمد دادرس افزود: در ۲۴ ساعت گذشته بندرانزلی با ۴۵ میلی متر رکوردار بیشترین بارش در گیلان است.

وی با اشاره به اینکه کاهش محسوس دما تا دوشنبه ادامه دارد گفت: در حال حاضر در برخی از کوهستان‌های گیلان از جمله داماش و اسب وونی برف می‌بارد.

مدیر کل هواشناسی گیلان با بیان اینکه این سامانه هوای بارشی تا اواسط هفته در گیلان ماندگار است افزود: این سامانه بارشی از روز سه شنبه آرام آرام از گیلان خارج می‌شود.

وی گفت: بالاآمدن آب رودخانه‌ها و آبگرفتگی معابر در این مدت دور از انتظار نیست.

مدیرکل هواشناسی گیلان افزود: دریا در این مدت مواج است و برای فعالیت‌های دریانوردی و صید نامناسب است.

محمد دادرس با اشاره به اینکه رطوبت شهر رشت هم اکنون ۱۰۰ درصد است، گفت: دمای هوا در رشت مرکز استان هم اکنون ۱۰ درجه سلسیوس است.

وی افزود: اسبه وونی تالش در ۲۴ ساعت گذشته با یک درجه زیر صفر سردترین و لنگرود با ۱۳ درجه سلسیوس بیشترین دمای استان را داشت.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

پایان هفته گیلانی‌ها صاف و آفتابی

مدیر کل هواشناسی گیلان گفت: آسمان گیلان فردا آفتابی است و دمای هوا به تدریج افزایش می‌یابد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه آسمان گیلان هم اکنون نیمه ابری است گفت: آسمان گیلان...

لاهیجان میزبان اردوی استعدادیابی تیم ملی بسکتبال نوجوانان دختر

اردوی استعدادیابی دختران بسکتبالیست نوجوان زیر ۱۶ سال منطقه ۲ کشور با شرکت بازیکنان ۷ استان به میزبانی باشگاه چای رفاه لاهیجان برگزار شد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرعامل باشگاه چای رفاه لاهیجان و مسئول برگزاری استعدادیابی دختران...

بستری ۱۱ شهروند کرونایی در شبانه روز گذشته در گیلان

امروز تعداد بستری‌های مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های گیلان به ۲۹ نفر رسیده است. به گزارش گیل و دیلم ، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با بستری ۱۱ شهروند گیلانی مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته، در حال...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.