خانهفرهنگی هنریوزیر ارشاد: حاشیه‌ها...

وزیر ارشاد: حاشیه‌ها به برگزاری کنسرت‌ها لطمه زده است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: آغوش ما در وزارت فرهنگ و ارشاد به روی هر فردی که می‌خواهد طبق قانون و در چارچوب قانون برای منافع مردم، ایجاد شور و نشاط در جامعه، فعالیت کند باز است.

به گزارش گیل و دیلم به نقل از خانه ملت ، محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره جشنواره فیلم فجر، گفت: اکنون فعالیت‌های حوزه فرهنگی همگی درحال انجام است؛ در برخی حوزه‌ها این فضا به دلیل مسائل حاشیه‌ای تحت شعاع قرار گرفته بود که در هفته‌های اخیر در حال برطرف شدن است.

وی با بیان اینکه بخش اندکی از فعالیت‌های هنری‌ که دچار وقفه شده بود، با همکاری اهالی فرهنک و هنر در حال برطرف شدن است، افزود: ما در وزارت فرهنگ، خودمان را خادم همه اهالی فرهنگ و هنر می‌دانیم.

اسماعیلی تصریح کرد: آغوش ما در وزارت فرهنگ و ارشاد به روی هر فردی که می‌خواهد طبق قانون و در چارچوب قانون برای منافع مردم، ایجاد شور و نشاط در جامعه، فعالیت کند باز است.

عضو کابینه سیزدهم با اشاره به اینکه الحمدالله فضایی که امروز جلو رفته همین نکته را نشان می‌دهد که ما به هدفمان رسیدیم، ادامه داد: امروز مقدمات جشنواره‌های هنری فجر به خوبی طی شده و به یاری خدا و با کمک اهالی فرهنک و هنر جشنواره‌های بسیار خوبی را در سال جاری تجربه خواهیم کرد.

وی درباره برگزاری کنسرت‌ها، گفت: ما اعلام کردیم که برنامه‌های مربوط به جشنواره‌های فرهنگی و برنامه‌های هنری مانند کنسرت‌ها طبق روال سابق درحال انجام است؛ برخی حاشیه‌های بیرونی به این موضوع لطمه می‌زند و عده‌ای با کارهای سیاسی اقتصاد اهالی فرهنگ و هنر را به گروگان گرفتند که آن را حل می‌کنیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: مجموعه نظام و دولت برای پشتیبانی از فعالیت‌های فرهنگ و هنری آماده است.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

سوددهی شرکت دخانیات بعداز ۳ سال با تلاش جهادی دکتر شیخان

گیل و دیلم | کسانی که دستی در علم مدیریت دارند متفق القول هستند که اگر زمانی مدیری آشنا به بدنه یک مجموعه، به مدیریت آن مجموعه منصوب شود به جهت آشنایی و احاطه فرد به تمام مسائل مجموعه،...

فعال سیاسی اصلاح طلب : راهکار برون رفت از شرایط فعلی، ترک لجبازی نظام و آغاز اصلاحات جدی با حضور مردم است

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: شرایط کشور با سال ۵۷ شباهت دارد و کشور در آستانه انقلاب است، از برخی جهات شاید صحیح باشد، اما شرایط امروز جامعه تفاوت‌های اساسی و بنیادین با قبل از انقلاب اسلامی دارد. به...

احمدی بیغش، نماینده مجلس: مولدسازی یک زیان غیرقابل جبران و یک بدعت بزرگ در قانون اساسی و ارکان قانونگذاری مملکت است / ریاست مجلس...

احمدی‌بیغش در خصوص مولدسازی گفت: کسی این خسران بزرگ را بیان نکرد، پذیرش مولدسازی و عدم واکنش منطقی نمایندگان مجلس نشان داد که مجلس از مردم عقب‌تر است، ریاست مجلس چرا یک تنه به جای نمایندگان صحبت و امضا...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.