خانهاقتصادی۱۹ هزار تن...

۱۹ هزار تن آرد توسط شبکه تعاونی‌های روستایی گیلان توزیع شد

سرپرست تعاون روستایی گیلان از توزیع ۱۹ هزار تن آرد خبازی و خانه‌پزی توسط شبکه تعاونی‌های روستایی استان از ابتدای امسال در سطح نانوایی‌های شهری و روستایی خبر داد.

به گزارش گیل و دیلم ،کیوان حسن پورلسکوکلایه روز سه‌شنبه در گفت و گویی اظهار کرد: سال گذشته نیز بیش از ۱۳۳ هزار تن آرد خبازی و خانه‌پزی توسط شبکه تعاونی روستایی گیلان در استان به جز شهر رشت توزیع شده‌است.

وی بیان کرد: در راستای ارائه خدمات توسط شبکه گسترده تعاونی‌های روستایی و برای کمک به تامین نیاز شهروندان گیلان، آرد توسط شبکه تعاونی روستایی توزیع می‌شود و هم اکنون این وظیفه در سطح شهرها و روستاهای استان در حال اجرا است.

وی درباره تبیین اجرای این طرح عنوان کرد: اتحادیه تعاونی روستایی استان به عنوان مباشر وظیفه توزیع آرد را از طریق ۱۵ اتحادیه شرکت‌های تعاونی روستایی شهرستانی و (به طور اختصاصی، یک شرکت تعاونی روستایی) در سراسر مناطق شهری و روستایی گیلان به جز شهر رشت بر عهده دارد.

وی با بیان اینکه تعاونی روستایی مطابق اساسنامه جامع خود قادر به ارائه خدمات متنوع است، اضافه کرد: توزیع آرد در مناطق شهری گیلان با توجه به سابقه طولانی این شبکه تعاونی به لحاظ وجود امکانات مناسب نگهداری و حمل در دورترین نقاط و اطمینان حداکثری توسط این شبکه انجام می‌شود.

سرپرست تعاون روستایی گیلان خاطر نشان کرد: هم اکنون مشکلی به لحاظ توزیع آرد خبازی و خانه‌پزی از سوی شبکه تعاونی روستایی استان وجود ندارد.

سالانه میانگین ۱۴۰ هزار تن آرد توسط شبکه گسترده تعاونی روستایی‌ استان گیلان برای مصرف و پخت نانوایی‌های استان گیلان توزیع می‌شود.

بر اساس آخرین آمار ۲۰۷ تعاونی فعال تحت نظارت مدیریت تعاون روستایی استان فعال است

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

وکیل مهران سماک: دادگاه بدوی برای متهم به قتل موکلم حکم قتل عمد صادر کرد

وکیل انتخابی مهران سماک، یکی از جان باختگان بندر انزلی، از ارسال پرونده موکل خود به دیوان عالی کشور با اعتراض متهم خبر داد و تاکید کرد که فرمانده نیروی انتظامی بندر انزلی همچنان در بازداشت است. به گزارش گیل...

محمدصادق جوادی‌حصار، سخنگوی حزب اعتمادملی: احزاب نقشی در جامعه ندارند که بخواهند پاسخگوی وضع موجود باشند

محمدصادق جوادی‌حصار نوشت: واقعیت آن است که احزاب در جامعه ایران نقش برجسته‌ای ندارند، بنابراین پاسخگویی به وضع موجود هم بر عهده آنها نیست. افراد و گروه‌هایی باید پاسخگوی وضعیت کشور باشند که قدرت را در اختیار دارند. به گزارش...

اعتراض عباس عبدی به لغو جلو کشیدن ساعت؛ فکر می‌کنند تغییر ساعت و زندگی مردم در دست و اراده آنان است!

عباس عبدی نوشت: با لغو جلو کشیدن ساعت کل نظام زندگی و کار را به هم زدند. آنان گمان می‌کنند که تغییر ساعت و زندگی مردم در دست و اراده آنان است و هر کاری بخواهند می‌توانند انجام دهند....

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.