×

آسمان گیلان در پایان هفته صاف همراه با افزایش دماست

 • کد نوشته: 8913
 • ۱۳۹۵-۱۰-۱۶
 • 135 بازدید
 • ۰
 • به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی ، سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: آسمان استان طی امروز و فردا (پنجشنبه و جمعه) صاف تا قسمتی ابری همراه با افزایش دما و وزش باد گرم است. مازیار غلامی بیان کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده […]

  آسمان گیلان در پایان هفته صاف همراه با افزایش دماست
 • به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی ، سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: آسمان استان طی امروز و فردا (پنجشنبه و جمعه) صاف تا قسمتی ابری همراه با افزایش دما و وزش باد گرم است.

  مازیار غلامی بیان کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار جوی پایدار در منطقه است که بر این اساس شرایط برای روند افزایش دما و وزش باد گرم مهیاست ضمن اینکه گاهی با شمالی شدن جریانات ، در بعضی نقاط مه دور از انتظار نیست.
  وی آسمان امروز گیلان را صاف تا قسمتی ابری، اواخر وقت ارتفاعات و دامنه ها وزش باد گرم عنوان و برای فردا نیز آسمان استان را صاف تا قسمتی ابری، احتمال مه، بعضی نقاط وزش باد گرم پیش بینی کرد.
  غلامی بیشینه دمای گیلان در شبانه روز گذشته را با ۱۷ درجه مربوط به رشت (ایستگاه هواشناسی کشاورزی) و کمینه دما را با چهار درجه زیرصفر مربوط به دیلمان عنوان کرد.
  سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان کمینه دمای شهر رشت در شبانه روز گذشته را نیز یک درجه ذکر کرد.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=8913

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *