×

آغاز بکار یونس رنجکش به عنوان فرماندار آستارا

 • کد نوشته: 12056
 • ۱۳۹۵-۱۲-۰۵
 • 114 بازدید
 • ۰
 • طی مراسمی که لحظاتی پیش برگزار شد، «یونس رنجکش کیسمی» کار خود را به عنوان فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا آغاز کرد. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم»، طی مراسمی را که با حضور «محمدعلی نجفی» استاندار گیلان و جمع کثیری از مسئولان ادارات و نهادهای دولتی و غیردولتی، مسئولان نظامی و انتظامی و […]

  آغاز بکار یونس رنجکش به عنوان فرماندار آستارا
 • طی مراسمی که لحظاتی پیش برگزار شد، «یونس رنجکش کیسمی» کار خود را به عنوان فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا آغاز کرد.

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم»، طی مراسمی را که با حضور «محمدعلی نجفی» استاندار گیلان و جمع کثیری از مسئولان ادارات و نهادهای دولتی و غیردولتی، مسئولان نظامی و انتظامی و اقشار مختلف مردم در سالن اجتماعات فرمانداری بندر مرزی آستارا برگزار شد، «یونس رنجکش کیسمی» به شکل رسمی به سمت فرماندار این شهرستان مهم در غرب استان معرفی و کار خود را آغاز کرد.

  «رحمانی فضلی» وزیر کشور به پیشنهاد استاندار گیلان، حکم وی را در این سمت صادر کرده است.

  یونس رنجکش کیسمی، اهل آستانه اشرفیه، کارشناس محیط زیست، کارشناس ارشد جغرافیای سیاسی و در حال حاضر دانشجوی دکتری مدیریت منابع انسانی می باشد.

  عضویت در شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه در استان گیلان، روزنامه نگاری در نشریات و خبرگزاری ها، بازیگری تئاتر، ریاست بر خانه شعر گیلان و دیگر فعالیت های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و هنری در سوابق وی دیده می شود.

  وی پیش از این با حکم «احمدی پور» معاون سیاسی و امنیتی استاندار در سمت مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری گیلان مشغول به خدمت بود.

  به گزارش گیل و دیلم، پس از سی و سه ماه فعالیت «سیروس شفقی» در کسوت فرمانداری بندر مرزی آستارا و تا زمان اعلام رسمی فرماندار جدید، استاندار گیلان، مسئولیت مدیریت فرمانداری این شهرستان را با صدور حکم سرپرستی به «محمدمهدی مظفری»، معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری آستارا واگذار کرده بود.
  منبع:ایسنا

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=12056

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *