×

احمد خاتمی: طبق تحقیق، اغتشاشگران سال گذشته کمتر از نیم درصد مردم بودند

 • کد نوشته: 89089
 • ۱۴۰۲-۰۲-۲۹
 • 93 بازدید
 • ۰
 • احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه اغواگری شیطانی حدی دارد چراکه برخی به هر مناسبتی لذت می‌برند مسوولان را تخریب کنند و خدمات را نادیده بگیرند گفت: مشکلات و گرفتاری‌ها وجود دارد و باید رفع شود اما حواسمان باشد توطئه‌گری دشمن هم هست و باید مراقب بود. به گزارش گیل و دیلم […]

  احمد خاتمی: طبق تحقیق، اغتشاشگران سال گذشته کمتر از نیم درصد مردم بودند
 • احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه اغواگری شیطانی حدی دارد چراکه برخی به هر مناسبتی لذت می‌برند مسوولان را تخریب کنند و خدمات را نادیده بگیرند گفت: مشکلات و گرفتاری‌ها وجود دارد و باید رفع شود اما حواسمان باشد توطئه‌گری دشمن هم هست و باید مراقب بود.

  به گزارش گیل و دیلم ، امام جمعه موقت تهران هدف اصلی دشمن را نبود حاکمیت دین در ایران دانست و گفت: دشمن آرزوی ایران بدون دین و اسلام را به گور می‌برد.

  حجت الاسلام احمد خاتمی در یادواره ۱۰۰ شهید پاسدار تویسرکان در مصلی امام خمینی(ره) مجالس اهل بیت(ع) و شهدا را هدفمند، فاخر و ارزشمند دانست و اظهار کرد: ویژگی شهیدان این است که خونشان در هر زمان می‌جوشد و پیامی نو را برای جامعه دارد.

  به نوشته فارس، وی نظام اسلامی ایران و تثبیت آن را حاصل فداکاری و خون‌ پاک شهدا خواند و افزود: زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست چراکه فرهنگ ایثار و شهادت با نام و یاد این عزیزان در بین نسل‌های انقلاب نشر پیدا می‌کند.

  امام جمعه موقت تهران با تاکید بر اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران در طول ۴۴ سال با خون شهدا آبیاری شده است ادامه داد: اگر شهیدانی چون شهید عینعلی نبودند، ایران هم نبود؛ صدام سودای تصرف سه روزه تهران را داشت و هزاران توطئه دیگر اما همه فتنه‌های دشمن یکی پس از دیگری با عنایت خداوند و رهبری ولایت فقیه خنثی شد و ایران اسلامی سرفراز باقی ماند.

  وی با اشاره به نقش‌آفرینی شهیدان در حفظ و تداوم انقلاب گفت: نابودی انقلاب و نظام هدف دشمنان بود و هر بار هم زمانی را برای براندازی تعیین می‌کردند اما ۴۴ سال است در حال خمیازه کشیدن هستند و با عنایت خداوند و وحدت ملت تا ابد در حسرت این آرزو خواهند ماند.

  خاتمی هدف اصلی دشمن را نبود حاکمیت دین در ایران اسلامی دانست و تاکید کرد: جرم ملت ایران از نگاه دشمنان ایستادگی بر پای علم اسلام است، آنها از اول انقلاب هر توطئه‌ای ‌که برای نابودی انقلاب می‌شد، به کار بستند اما به فضل خدا ناکام ماندند.

  شما که کعبه آمالاتان فرانسه است هیچ وقت دیدید در اعتراضات انجیل را آتش بزنند یا به کلیسا حمله کنند در حالی که اغتشاشگران پلیس‌کشی کردند و شهید علی‌وردی را محاصره کردند و از او خواستند به رهبری توهین کند، این جوان برومند قبول نکرد و او را شهید کردند، آیا نام این رفتارها را اعتراض می‌گذارند؟
  وی به انجام ۶ کودتا علیه ایران بعد از جنگ تحمیلی با اتحاد آمریکا، انگلیس و فرانسه که خطرناک‌ترین آن کودتای نقاب بود اشاره کرد و افزود: خدا حافظ این انقلاب است و نمونه آن را می‌توان در شکست دشمن در اتفاق طبس به عنوان نمونه‌ای از امداد الهی دی‌.

  امام جمعه موقت تهران با تاکید بر اینکه مادامی که یار خداوند باشیم خداوند ما را یاری می‌کند گفت: فتنه ۸۸ دقیقا فتنه براندازی و مقابل ولایت بود بر همین اساس مردم در حماسه ۹ دی شعار «این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده» را سر دادند.

  وی با بیان اینکه از توطئه سال ۹۸ و مسئله بنزین از جمله فتنه‌های تقابل با نظام بود و آخرین فتنه هم اغتشاشات سال گذشته است افزود: دشمنان به بازی‌خورده‌هایشان گفته بودند، یک هفته در خیابان بمانید نظام رفته است، اتاق فکر و فرماندهی این فتنه در آمریکا، انگلیس و اسرائیل بود و عوامل آن هم منافقین بودند که ۱۷ هزار ایرانی را ترور کردند.

  خاتمی اضافه کرد: قرآن‌سوزی یعنی مقابله کردن با دین، چادر از سر زن مسلمان کشیدن کار رضاخانی است، سوزاندن پرچم مزین به نام الله و الله اکبر یعنی سوزاندن یک ملت و شعارنویسی‌ها و همه و همه به واسطه پول آمریکا بود که در اغتشاشات سال گذشته انجام شد.

  تعداد اغتشاشگران طبق تحقیق می‌گویم کمتر از نیم درصد مردم بودند.حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بود بر دهان اغتشاشگران.
  وی با بیان اینکه برخی هنوز اغتشاشات سال گذشته را اعتراض می‌خوانند گفت: شما که کعبه آمالاتان فرانسه است هیچ وقت دیدید در اعتراضات انجیل را آتش بزنند یا به کلیسا حمله کنند در حالی که اغتشاشگران پلیس‌کشی کردند و شهید علی‌وردی را محاصره کردند و از او خواستند به رهبری توهین کند، این جوان برومند قبول نکرد و او را شهید کردند، آیا نام این رفتارها را اعتراض می‌گذارند؟.

  وی با اشاره به اینکه تعداد اغتشاشگران طبق تحقیق می‌گویم کمتر از نیم درصد مردم بودند گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بود بر دهان اغتشاشگران.

  خاتمی بیان کرد: این سلسله توطئه‌ها برای براندازی نظام بود که دشمنان بحمدالله و به برکت خون پاک شهیدان ناکام ماندند، امیدواریم پایان این خون‌های پاک ظهور امام زمان(عج) باشد.

  وی با بیان اینکه باید در میدان باشیم چراکه توطئه دشمنان تمامی ندارد افزود: با سرمایه اعتماد به خداوند که ملت دارند دشمنان هرگز موفق نخواهند شد.

  امام جمعه موقت تهران گفت: این‌ها می‌گویند ملت ایران در انتخابات شرکت نمی‌کنند؛ دروغگویی هم حدی دارد، ملت ایران به واسطه دینمداری، علاقه به نظام و وطن با شرکت باشکوه در انتخابات مانند گذشته مشتی محکم بر دهان دشمنان می‌زنند.

  وی به نقش اساسی فرامین رهبری در خنثی کردن توطئه های دشمنان پرداخت و تصریح کرد: همراهی با ولایت بیمه‌کننده و تضمین‌کننده امنیت کشور بوده و خواهد بود.

  خاتمی خواستار بصیرت‌افزایی در بین مردم شد و خاطرنشان کرد: با بصیرت دشمن و برنامه‌های آن را بشناسید، حواسمان باشد که دشمن چه کسی را حمایت می‌کند و چه کسی را تخریب، فریب نخوریم.

  امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه اغواگری شیطانی حدی دارد چراکه برخی به هر مناسبتی لذت می‌برند مسوولان را تخریب کنند و خدمات را نادیده بگیرند گفت: مشکلات و گرفتاری‌ها وجود دارد و باید رفع شود اما حواسمان باشد توطئه‌گری دشمن هم هست و باید مراقب بود

  برچسب ها

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=89089

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *